National Team Candidates

100m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Emīls Kristofers Jonāss 10.70 1.8 V. Lācis Lāča SS 15.01.2001. 977 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
2 Roberts Jānis Zālītis 10.70 1.9 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 977 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
3 Valērijs Valinščikovs 10.78 1.6 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 952 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Jānis Mezītis 10.86 1.6 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 928 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
5 Mikus Pētersons 10.96 1.6 V. Lācis Lāča SS 15.08.2001. 898 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
6 Oskars Grava 10.99 1.6 A. Saņņikovs SS Arkādija 07.10.2001. 889 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

200m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Iļja Petrušenko 21.66 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1036 Meistars Sportland kauss 1.posms 10.01.2020.
2 Jānis Mezītis 22.02 -1.9 E. Voitkevičs Gulbenes BJSS, Aversa 14.08.1986. 923 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 14:25
3 Valērijs Valinščikovs 22.04 0.0 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija, Aversa 11.08.1997. 982 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
4 Matīss Gržibovskis 22.05 0.0 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 15.12.2003. 918 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.

400m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Pastors 47.33 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 1024 Meistars Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
2 Iļja Petrušenko 47.66 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1002 Meistarkandidāts Lietuvas sporta kluba „Cosma” tradicionālās kausu izcīņas sacensības,Viļņa 21.07.2020.
3 Maksims Sinčukovs 47.72 V. Beļikovs 26.06.1998. 998 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Austris Karpinskis 48.39 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1017 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
5 Matīss Gržibovskis 48.67 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 15.12.2003. 939 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
6 Dmitrijs Ļašenko 49.10 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 912 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
Jānis Leitis U. Kurzemnieks Ventspils OC 13.04.1989.

800m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 1:50.06 V. Beļikovs 26.06.1998. 1024 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Oskars Bambals 1:50.34 V. Lācis Lāča SS 19.09.2001. 1016 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:40
3 Austris Karpinskis 1:51.03 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 997 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:40
4 Uģis Jocis 1:52.40 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1011 Meistarkandidāts Sportland kauss 1.posms 10.01.2020.

1500m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 3:48.34 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1043 Meistarkandidāts Karsten Warholm international ulsteinvik 28.02.2020.
2 Jānis Razgalis 3:50.7 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 968 Meistarkandidāts LSC atklātais čempionāts stadionā 6. posms 19.09.2020.
3 Arnis Ozoliņš 3:55.28 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Valka 27.08.1989. 911 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Rojs Puks 3:56.21 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 900 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

3000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 8:10.49 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 1016 Meistarkandidāts Gugl-Meeting Indoor Linz 08.02.2020.
2 Jānis Razgalis 8:22.2 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 929 Meistarkandidāts LSC postcoronavirus 20.06.2020.
3 Alberts Blajs 8:34.61 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 862 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Artūrs Niklāvs Medveds 8:36.01 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 855 I klase Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

5000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 14:24.41 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 920 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:35
2 Dmitrijs Serjogins 14:25.38 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 917 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:35
3 Edgars Šumskis 14:40.37 V. Beļikovs, L. Beļikova Aversa 03.04.1988. 870 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:35
4 Artūrs Niklāvs Medveds 14:53.35 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 830 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.

10000m vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uģis Jocis 30:03.26 G. Bitītis Kuldīgas SS, Enterprise 13.09.1993. 950 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
2 Artūrs Niklāvs Medveds 31:40.61 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 817 I klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
3 Jevgēnijs Turkins 31:55.79 J. Razgalis SK "Tērauds" 31.12.1985. 798 I klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00
4 Rihards Linde 33:02.07 M. Ārente Valmieras VK 30.08.1992. 714 II klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 19:00

110m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kārlis Sondors 15.01 1.5 106.70 V. Bonders Preiļu BJSS, RTU 15.04.1997. 891 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
2 Kristaps Sunteiks 15.04 1.8 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS 21.06.2002. 886 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:40
3 Armands Buivids 15.12 1.8 106.70 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 03.06.1998. 873 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:40
4 Reinis Krēgers 15.18 1.1 106.70 22.01.1992. 863 I klase Track & Field Kolín 17.06.2020.

400m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 49.95 91.40 V. Beļikovs 26.06.1998. 1132 Meistars „Grand Prix” „Motonet GP” Espo 05.08.2020.
2 Dmitrijs Ļašenko 53.25 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 974 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:20
3 Gints Drigulis 54.19 91.40 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 931 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
4 Etjens Viktors Beļašovs 54.22 91.40 A. Domaņins Daugavpils ISVS 19.06.2003. 930 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.

3000m/kav vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alberts Blajs 9:09.75 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija 09.08.1995. 954 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Artūrs Niklāvs Medveds 9:23.45 91.40 M. Pūpola Liepājas raj. SS 17.11.1999. 899 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Artūrs Lapiņš 9:42.25 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija, SS Arkādija 27.06.2002. 827 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
4 Andrejs Bānis 10:02.41 91.40 A. Feteris Salaspils SS 02.07.1999. 752 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

Tāllēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 7.50 0.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1029 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas Kauss 18.01.2020.
2 Edvīns Hadakovs 7.32 0.9 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 991 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:30
3 Reinis Krēgers 7.30 0.6 22.01.1992. 986 Meistarkandidāts Čehijas čempionāts daudzcīņās,National Championships in Combined Events,Prāga 25.07.2020.
4 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 7.05 0.0 A. Priževoits Ogres SC 27.08.2002. 933 I klase Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elvijs Misāns 16.40 0.0 M. Lūse Auseklis 08.04.1989. 1101 Meistars Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
2 Edvīns Hadakovs 14.98 0.1 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 951 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
3 Rinalds Smilga 14.76 1.0 V. Zariņš Bauskas BJSS 17.02.2001. 928 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:50
4 Ēriks Gusevs 14.71 0.4 J. Hadakova Daugavpils NSS 30.12.2001. 923 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.

Augstlēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rihards Bremze 2.06 V. Lācis Lāča SS, Ogres SC 14.05.2001. 967 Meistarkandidāts Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
2 Rihards Vaivads 2.05 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 958 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
3 Edvarts Eglītis 2.03 A. Raubiškis Jēkabpils SS 09.03.2004. 940 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 07.03.2020.
4 Niks Samauskis 1.99 P. Karlivāns Valmieras BSS 02.04.1999. 905 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 25.01.2020.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mareks Ārents 5.46 M. Ārents, I. Bortaščenoka Ventspils OC, Enterprise 06.08.1986. 1119 Meistars „Grand Prix” „Motonet GP” Espo 05.08.2020.
2 Marks Aleksandrs Harčenko 4.80 M. Ārents SS Spars 10.11.2000. 940 Meistarkandidāts Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās 31.01.2020.
3 Reinis Krēgers 4.60 22.01.1992. 886 Meistarkandidāts Nacionālais Čehijas čempionāts daudzcīņā,Prāga 07.02.2020.
4 Rūdolfs Vucāns 4.55 R. Vucāns Preiļu BJSS 19.09.1999. 873 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.

Lodes grūšana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Māris Urtāns 17.07 7.260 G. Gailītis Cēsu PSS 09.02.1981. 946 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
2 Edgars Berķis 16.13 7.260 G. Gailītis MSĢ 25.01.1996. 891 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
3 Reinis Nungurs 15.62 7.260 I. Lulle, D. Kalniņš Kokneses SC 01.04.1999. 860 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
4 Roberts Sorokins 15.44 7.260 A. Lancmane Kuldīgas SS 15.07.2003. 850 I klase Liepājas atklātais čempionāts 2020 15.02.2020. 10:30

Šķēpa mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gatis Čakšs 84.56 800.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ 13.06.1995. 1166 Lielmeistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:00
2 Jānis Svens Grīva 81.85 800.000 M. Grīva Aversa, Ventspils OC 23.04.1993. 1128 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:00
3 Rolands Štrobinders 77.00 800.000 M. Štrobinders Ventspils OC, Talsu SS, Enterprise 14.05.1992. 1059 Meistars MOTONET GP LAHTI 15.07.2020.
4 Arnolds Strenga 73.66 800.000 A. Vaivads MSĢ, Siguldas Sporta skola 02.03.1992. 1011 Meistars Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā 05.09.2020.
Patriks Gailums G. Palameiks SS Arkādija 10.05.1998.
Krišjānis Suntažs M. Štrobinders Talsu SS 19.12.2000.

Diska mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Volkovs 50.22 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS 18.12.1999. 881 Meistarkandidāts Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
2 Oskars Vaisjūns 49.80 2.000 S. Škutāne Jelgavas SC, Enterprise 21.09.1983. 873 Meistarkandidāts Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss diska mešanā un lodes grūšanā 04.07.2020.
3 Arnis Žviriņš 48.30 2.000 P. Karlivāns Valmieras VK 30.11.1986. 846 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Reinis Krēgers 47.46 2.000 22.01.1992. 831 I klase MEMORIÁL JOSEFA HÁJKA KOLÍN 30.05.2020.

Vesera mešana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Igors Sokolovs 64.10 7.260 . Patstāvīgi Salaspils SS, Enterprise 17.08.1974. 950 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:30
2 Makars Korotkovs 62.62 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 08.03.2002. 927 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 12:30
3 Eļčins Gasanovs 56.03 7.260 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 06.03.1997. 826 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Edgars Gailis 54.67 7.260 I. Sokolovs 20.09.1991. 805 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

Desmitcīņa vīriešiem

20km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ruslans Smolonskis 1:31:26.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. 956 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
2 Normunds Ivzāns 1:37:47.0 A. Kažemāka Siliņa Jēkabpils SC 07.11.1971. 837 I klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
3 Edgars Gjačs 1:50:20.0 J. Gjačs Gulbenes BJSS 27.08.1993. 624 II klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
Ruslans Smolonskis M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996.
Arnis Rumbenieks A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988.
Raivo Saulgriezis I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994.

50km soļošana vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ruslans Smolonskis 3:56:02.0 M. Liepiņš SS Spars 15.12.1996. Lielmeistars The Spanish Race walking Championships in Torrevieja 16.02.2020.
Arnis Rumbenieks A. Rumbenieks Aversa 04.04.1988.
Raivo Saulgriezis I. Saulgriezis Jēkabpils SC 04.07.1994.

Pusmaratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Serjogins 1:06:51.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 923 Meistarkandidāts 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.
2 Artūrs Bareiķis 1:08:20.0 V. Žolnerovičs 2BE1ST 06.06.1986. 869 I klase Aramco Houston half marathon 19.01.2020.
3 Krists Siņicins 1:09:38.0 J. Razgalis, J. Višķers SK "Tērauds", Liepāja 06.01.1995. 823 I klase Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.
4 Jānis Razgalis 1:10:27.0 J. Višķers SK "Tērauds", Madona 26.05.1985. 795 I klase Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.

Maratons vīriešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Serjogins 2:19:49.0 A. Bondarevs Aversa, Līvānu VK 23.03.1993. 993 Meistars Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.
2 Artūrs Bareiķis 2:25:54.0 V. Žolnerovičs 2BE1ST 06.06.1986. 895 Meistarkandidāts Zurich Seviļas maratons 23.02.2020.
3 Oļegs Gurejevs 2:57:55.0 01.01.1973. 463 II klase Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.
4 Daniil Blat 2:58:59.0 451 II klase Starptautiskais Viļņas maratons 13.09.2020.

100m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sindija Bukša 11.73 0.2 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1046 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Evija Šēfere 11.94 1.9 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 1003 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
3 Līga Vecbērza 11.99 1.9 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 993 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Māra Anna Zīverte 12.05 0.6 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 982 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
5 Amanda Hilda Gromova 12.08 1.5 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 976 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
6 Anna Paula Auziņa 12.17 0.2 M. Lūse Auseklis, Valsugana 14.02.1996. 958 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.

200m sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sindija Bukša 23.59 1.3 M. Lūse Auseklis 14.12.1997. 1076 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 14:10
2 Māra Anna Zīverte 24.48 0.7 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 990 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.
3 Evija Šēfere 24.54 0.7 I. Zālīte SS Arkādija, Running Club Napoli 28.11.1994. 984 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.
4 Patrīcija Sarmule 24.75 0.7 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 965 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.

400m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Sarmule 55.66 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 989 Meistarkandidāts Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
2 Patricija Cīrule 56.03 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 975 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
3 Amanda Hilda Gromova 56.46 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 960 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:25
4 Māra Anna Zīverte 56.96 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 976 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas Kauss 18.01.2020.
5 Madara Lungeviča 57.40 L. Olijare, P. Lungevičs Vecumnieki 10.05.2001. 926 I klase Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 14.07.2020.
6 Paula Katrīna Skalberga 57.61 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 919 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 19:25
Gunta Vaičule Ps Stripkāns, E. Krūms Rēzeknes BJSS, Valsugana 09.03.1995.

800m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Līga Velvere 2:02.52 J. Beļinskis Gioiatletica, Liesma SB 10.02.1990. 1144 Lielmeistars AIT International Grand Prix 2020 Athlone 12.02.2020.
2 Patricija Cīrule 2:07.26 L. Strekalovskis SS Arkādija 10.11.2001. 1036 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:15
3 Invida Mauriņa 2:12.67 A. Saņņikovs SS Arkādija 23.07.2003. 947 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:15
4 Kamilla Vanadziņa 2:14.39 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 960 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 07.03.2020.

1500m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kamilla Vanadziņa 4:30.27 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 974 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
2 Agate Caune 4:32.71 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 957 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
3 Elēna Miezava 4:34.17 V. Lācis Talsu SS 09.01.1997. 946 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:10
4 Invida Mauriņa 4:39.80 A. Saņņikovs SS Arkādija 23.07.2003. 907 I klase EESTI STAADIONIJOOKSUSARJA RAKVERE ETAPP 07.07.2020.

3000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane-Soročenkova 9:41.41 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 991 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.
2 Agate Caune 10:01.20 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 910 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
3 Sandra Grosberga 10:17.97 J. Višķers, J. Razgalis LSPA, SK "Tērauds" 18.11.1995. 860 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Dace Almane 10:20.13 Tukuma VK, SK "Tērauds" 17.09.1990. 870 I klase Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.

5000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane-Soročenkova 16:16.08 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 1020 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:55
2 Agate Caune 17:26.41 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 896 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:55
3 Diāna Liepiņa 17:30.85 J. Beļinskis SK Metroons 22.01.1992. 889 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:55
4 Agata Strausa 18:10.20 V. Lācis Ādažu BJSS, Lāča SS 02.12.1989. 823 I klase BTC Berlin 2020 5000m TT 13.09.2020.

10000m sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Karīna Helmane-Soročenkova 35:45.38 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 949 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00
2 Agate Caune 37:24.2 L. Dzene, R. Ravinskis Valmieras BSS 07.08.2004. 871 I klase Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāla 6 kārta 10000m 27.08.2020.
3 Kitija Valtere 38:25.69 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 824 II klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00
4 Anna Marija Petrakova 38:59.78 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 798 II klase Latvijas čempionāts 10000m 04.07.2020. 18:00

100m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marta Marksa 13.97 -1.3 83.80 G. Markss Valmieras BSS 06.07.2002. 1022 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Kristīne Blaževiča 14.16 -1.3 83.80 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 998 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Patrīcija Ozoliņa 14.19 0.8 83.80 V. Lācis Alūksnes BJSS, MSĢ 20.06.2002. 994 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Luīze Dārta Sietiņa 14.66 1.5 83.80 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 936 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
5 Paula Sprudzāne 14.66 1.0 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 936 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.

400m/b sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Madara Lungeviča 1:02.02 76.20 L. Olijare, P. Lungevičs Vecumnieki 10.05.2001. 963 Meistarkandidāts Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
2 Patrīcija Sarmule 1:03.28 76.20 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 928 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Paula Kaupe 1:05.33 76.20 D. Vizule Dartija 06.09.2001. 872 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
4 Emmija Ivule 1:05.44 76.20 A. Koziča Ķekavas SS 30.05.2003. 869 I klase Sportland kauss 2.posms 05.07.2020.

3000m/kav sievietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alīna Sokunova 11:27.77 76.20 A. Saņņikovs SS Arkādija 05.08.2004. 894 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Anna Marija Petrakova 11:33.98 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 880 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Solveiga Ozola-Ozoliņa 11:37.62 76.20 A. Bondarevs Līvānu VK 18.04.1990. 873 II klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 17:20

Tāllēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 6.16 0.4 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1033 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 14:20
2 Kristīne Blaževiča 6.11 0.0 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 1023 Meistarkandidāts Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības 25.02.2020.
3 Ieva Turķe 6.07 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1014 Meistarkandidāts Big Ten Indoor Track and Field Championships 28.02.2020.
4 Māra Grīva 6.06 0.0 M. Grīva Ventspils OC, Gioiatletica 04.08.1989. 1012 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās 29.02.2020.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 13.82 1.3 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1099 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Ieva Turķe 13.12 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1028 Meistarkandidāts 5th Annual Indoor Gorilla Classic,Pittsburg, KS | 300m (Flat) 14.02.2020.
3 Zane Zemīte 12.96 0.5 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1011 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Darja Sopova 12.86 -0.6 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 1001 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.

Augstlēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lāsma Zemīte 1.81 A. Raubiškis Jēkabpils SS 08.05.2003. 1033 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 18:50
2 Solvita Dzilnava 1.81 R. Maķevics Bauskas BJSS 30.09.1997. 1033 Meistarkandidāts Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.
3 Darja Sopova 1.77 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 994 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
4 Kristīne Blaževiča 1.75 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 974 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 07.02.2020.
5 Zane Zemīte 1.75 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 974 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 07.02.2020.

Kārtslēkšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ildze Bortaščenoka 3.75 M. Ārents Gioiatletica, Ventspils OC 04.12.1987. 883 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Sonija Aškinezere 3.65 M. Ārents Rīga 17.04.2001. 853 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
3 Anete Jete Meiere 3.30 M. Ārents SS Spars 11.08.1998. 747 I klase Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.
4 Ērika Līna Rivseniece 2.80 A. Krauklītis Madonas BJSS 22.10.2003. 597 II klase Baltijas U18 komandu čempionāts telpās 07.03.2020.

Lodes grūšana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Linda Ozola 14.24 4.000 G. Gailītis Valmieras VK, Salaspils SS 13.06.1993. 848 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:45
2 Anna Gulbe 14.16 4.000 K. Gulbis Ventspils nov. BJSS 02.07.1995. 843 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 13:45
3 Lāsma Padedze 13.84 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 824 I klase Metro Atlantic Indoor Track & Field Championships 22.02.2020.
4 Kristīne Strazdīte 13.78 4.000 P. Karlivāns, L. Igaune Valmieras VK 17.08.1999. 820 I klase Liberty Kickoff,Indoor Track complex,Lynchburg 24.01.2020.

Šķēpa mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Līna Mūze 63.19 600.000 K. Kinnunen Smiltenes SC 04.12.1992. 1137 Lielmeistars KAMILA SKOLIMOWSKA MEMORIAL CHORZÓW 06.09.2020.
2 Madara Palameika 58.91 600.000 G. Palameiks Ventspils OC 18.06.1987. 1058 Meistars Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 17:30
3 Anete Kociņa 58.58 600.000 V. Eiduka, I. Eversone SS Arkādija 05.02.1996. 1052 Meistars Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Laine Donāne 51.94 600.000 J. Doniņš Jēkabpils SC, Valsugana 01.10.1998. 929 Meistarkandidāts Sportland kauss 3.posms 18.07.2020.

Diska mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Inga Miķelsone - Leimane 45.70 1.000 V. Smoča Jelgavas SC 17.03.1991. 809 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
2 Dace Šteinerte 45.58 1.000 M. Ukstiņa Jelgavas VK 23.01.1987. 807 I klase Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 14.08.2020. 15:30
3 Vineta Krūmiņa 44.76 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS 15.05.2003. 792 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Elīza Puķāne 41.04 1.000 V. Smoča MSĢ, Bauskas BJSS 17.01.1999. 723 II klase Ogres novada atklātais čempionāts 04.08.2020.

Vesera mešana sievietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elva Vestarta 47.70 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. 734 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 15.08.2020. 11:00
2 Kristiāna Poļakova 46.41 4.000 I. Sokolovs Salaspils SS 06.02.2001. 714 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 22.07.2020.
3 Liene Roziņa 45.56 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.06.1999. 700 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08.08.2020.
4 Natālija Zeica 43.69 4.000 V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS 13.09.2002. 670 I klase Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts 01.08.2020.
Laura Igaune Gioiatletica 10.02.1988.

Septiņcīņa sievietēm

20km soļošana sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Modra Ignate 1:46:55.0 M. Liepiņš Engures novads 02.08.1985. 860 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.
2 Elīna Lāce 2:01:18.0 M. Liepiņš Engures novads 13.01.1986. 655 II klase Latvijas čempionāts 20km soļošanā 18.09.2020.

Pusmaratons sievietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ilona Marhele 1:17:58.0 L. Strekalovskis SS Arkādija 05.04.1986. 962 Meistarkandidāts Mitja marato de Barcelona,Barselonas pusmaratons 16.02.2020.
2 Karīna Helmane-Soročenkova 1:19:20.0 A. Bondarevs, V. Beļikovs Tukuma VK 05.09.1989. 932 Meistarkandidāts 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.
3 Diāna Liepiņa 1:26:50.0 J. Beļinskis SK Metroons 22.01.1992. 776 II klase Kuldīgas pusmaratons/ Latvijas čempionāts pusmaratonā 08.08.2020.
4 Kitija Valtere 1:27:24.0 D. Serjogins Līvānu VK 27.06.1991. 765 II klase 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 25.07.2020.

Maratons sievietēm