Rekordi

Atlasīšana

Vīrieši

Sievietes

Disciplīna Rezultāts Sportists Vecuma grupa Notiek Vieta Datums
WR Tāllēkšana Valdis Toms Melderis Meldriņš Pieaugušie Telpās Liepājas Olimpiskais centrs 2019-01-12
WR Tāllēkšana Georgs Mūrnieks U12 Telpās Kuldīgas vieglatlētikas manēža 2018-11-30
NR Desmitcīņa 7377 Oļegs Kozjakovs U18 Stadionā Nairobi 2017-07-13 - 2018-05-19
NR Desmitcīņa 8312 Edgars Eriņš Pieaugušie Stadionā Valmiera 2011-06-04
NR Desmitcīņa 7594 Oļegs Kozjakovs U18 Stadionā Klaipēda 2018-05-19
NR Desmitcīņa 7961 Edgars Eriņš U23 Stadionā Valmiera 2007-06-16
NR Desmitcīņa 7639 Reinis Krēgers U20 Stadionā Tallina 2011-07-24
NR Desmitcīņa 7665 Jānis Karlivāns U20 Stadionā Rīde 2001-07-01
NR Septiņcīņa 6063 Laura Ikauniece U20 Stadionā Ostrava 2011-07-22
NR Septiņcīņa 5629 Kristīne Blaževiča U18 Stadionā Ģēra 2018-07-06
NR Septiņcīņa 5647 Laura Ikauniece U18 Stadionā Bresanone 2009-07-11
NR Septiņcīņa 6414 Laura Ikauniece U23 Stadionā Londona 2012-08-04
NR Septiņcīņa 4875 Kristiāna Zacmane U16 Stadionā Valga 2014-05-25
NR Septiņcīņa 6815 Laura Ikauniece Pieaugušie Stadionā Gecisa 2017-05-29
NR Septiņcīņa 5415 Kristīne Blaževiča U18 Stadionā Klaipēda 2018-05-19 - 2018-07-06
NR Septiņcīņa 4941 Kristiāna Zacmane U18 Stadionā Šauļi 2015-05-25 - 2017-07-15
NR Septiņcīņa 5360 Elīza Marija Kraule U18 Stadionā Nairobi 2017-07-15 - 2018-05-19
NR Septiņcīņa telpās 5216 Reinis Krēgers U20 Telpās Rīga 2011-07-28 - 2019-01-27
NR Septiņcīņa telpās 5787 Edgars Eriņš Pieaugušie Telpās Rīga 2008-02-23
NR Septiņcīņa telpās 5475 Oļegs Kozjakovs U20 Telpās Rīgas Nacionālā sporta manēža 2019-01-27
NR Septiņcīņa telpās 5408 Reinis Krēgers U20 Telpās Tallina 2011-01-09 - 2019-01-27
NR Pieccīņa 4206 Laura Ikauniece U20 Telpās Tallina 2011-02-06
NR Pieccīņa 4496 Laura Ikauniece Pieaugušie Telpās Tallina 2014-02-08 - 2019-03-01
NR Pieccīņa 4701 Laura Ikauniece Pieaugušie Telpās Glāzgova 2019-03-01
NR 60m 7.00 Vineta Ikauniece Pieaugušie Telpās Minska 1986-01-19
NR 60m (manual) 6.40 Genādijs Murašovs Pieaugušie Telpās Rīga 1981-01-30
NR 60m 6.40 Juris Silovs Pieaugušie Telpās Rīga 1974-01-30
NR 60m 7.32 Vineta Ikauniece Pieaugušie Telpās Maskava 1988-02-20
NR 60m 6.65 Juris Silovs Pieaugušie Telpās Gēteborga 1974-03-09
NR 60m 6.67 Genādijs Murašovs U20 Telpās Minska 1979-02-10
NR 60m 7.41 Marina Krivošeina U20 Telpās Zaporožje 1985-02-09
NR 100m 11.66 Marina Krivošeina U18 Stadionā Simferopole 1984-05-26
NR 100m 11.49 Marina Krivošeina U23 Stadionā Rīga 1987-05-30 - 2018-05-29
NR 100m 11.70 Baiba Bērziņa U16 Stadionā Murjāņi 1986-05-09
NR 100m 10.30 Arnis Āboliņš Pieaugušie Telpās Maskava 1980-02-24
NR 100m 10.90 Boriss Artemjevs U16 Stadionā Ļvova 1980-07-07
NR 100m 10.18 Ronalds Arājs Pieaugušie Stadionā Doona 2011-07-03
NR 100m 10.37 Elvijs Misāns U23 Stadionā Rīga 2011-06-02
NR 100m 11.29 Sindija Bukša Pieaugušie Stadionā Nacionālais stadions "Daugava" 2018-05-29
NR 100m 11.50 Vineta Ikauniece Pieaugušie Telpās Rīga 1986-01-26
NR 100m 10.72 Ronalds Arājs U18 Stadionā Ventspils 2004-07-03
NR 100m 11.29 Sindija Bukša U23 Stadionā Nacionālais stadions "Daugava" 2018-05-29
NR 100m 10.40 Ronalds Arājs U20 Stadionā El Paso 2006-04-01
NR 100m 11.34 Vineta Ikauniece Pieaugušie Stadionā Cahkadzora 1987-05-22 - 2018-05-29
NR 100m 11.36 Marina Krivošeina U20 Stadionā Simferopole 1985-05-25
NR 200m 23.02 Sindija Bukša U23 Stadionā Nacionālais stadions "Daugava" 2018-05-29
NR 200m 22.60 Normunds Buivids U16 Stadionā Poltava 1983-07-03
NR 200m 21.26 Sergejs Inšakovs Pieaugušie Telpās Malme 1998-02-21
NR 200m 20.75 Ronalds Arājs U23 Stadionā Albukerka 2008-06-03
NR 200m 23.48 Marina Krivošeina U20 Stadionā Taškenta 1986-09-20
NR 200m 21.78 Elvijs Misāns U20 Telpās Kuldīga 2008-02-16
NR 200m 24.83 Gunta Vaičule U20 Telpās Kuldīga 2014-02-22
NR 200m 21.07 Staņislavs Olijars U20 Stadionā Blumfontena 1998-01-30
NR 200m 24.70 Baiba Bērziņa U16 Stadionā Rīga 1986-06-29
NR 200m 23.80 Marina Krivošeina U18 Stadionā Debrecena 1984-08-19
NR 200m 20.41 Sergejs Inšakovs Pieaugušie Stadionā Atlanta 1996-07-31
NR 200m 22.49 Vineta Ikauniece Pieaugušie Stadionā Cahkadzora 1987-05-23
NR 200m 23.15 Marina Krivošeina Pieaugušie Telpās Minska 1988-03-05
NR 200m 21.61 Elvijs Misāns U18 Stadionā Saloniki 2006-07-01
NR 200m 23.12 Sindija Bukša U23 Stadionā Tallina 2017-07-15 - 2018-05-29
NR 300m 38.06 Gunta Vaičule Pieaugušie Telpās Kuldīga 2015-01-15 - 2018-02-13
NR 300m 36.96 Gunta Vaičule Pieaugušie Telpās Ljevena, Francija 2018-02-13
NR 300m 33.89 Jānis Leitis Pieaugušie Telpās Ventspils 2017-01-14
NR 300m 34.12 Austris Karpinskis U20 Telpās Kuldīga 2017-02-05
NR 400m 50.10 Austris Karpinskis U16 Stadionā Ventspils 2013-06-14
NR 400m 46.71 Jānis Leitis Pieaugušie Telpās Faijetvila 2013-01-26
NR 400m 52.76 Gunta Vaičule U20 Stadionā Rieti 2013-07-18
NR 400m 48.06 Ingūns Svikliņš U18 Stadionā Sopota 1990-06-23
NR 400m 45.60 Jānis Leitis Pieaugušie Stadionā Telaviva (ISR) 2017-06-24 - 2018-08-07
NR 400m 47.93 Austris Karpinskis U20 Telpās Kuldīga 2017-02-18
NR 400m 52.80 Inta Kļimoviča Pieaugušie Telpās Minhene 1976-02-22 - 2019-03-01
NR 400m 56.27 Patrīcija Karlīna Roshofa U16 Stadionā Ogre 2014-07-11
NR 400m 52.66 Gunta Vaičule Pieaugušie Telpās Glāzgova (Lielbritānija) 2019-03-01
NR 400m 50.71 Vineta Ikauniece Pieaugušie Stadionā Maskava 1988-09-04
NR 400m 46.83 Jānis Leitis U20 Stadionā Ventspils 2008-06-15
NR 400m 54.60 Gunta Vaičule U18 Stadionā Rīga 2012-06-05
NR 400m 55.51 Irena Žauna U20 Telpās Tallina 2000-02-15
NR 400m 45.53 Jānis Leitis Pieaugušie Stadionā Berlīne (Vācija) 2018-08-08
NR 400m 45.56 Jānis Leitis Pieaugušie Stadionā Berlīne (Vācija) 2018-08-07 - 2018-08-08
NR 400m 51.37 Gunta Vaičule U23 Stadionā Londona 2017-08-06
NR 400m 46.44 Dmitrijs Miļkevičs U23 Stadionā Bidgošča 2003-07-18
NR 500m 1:14.40 Anna Anfinogentova Pieaugušie Telpās Rīga 2004-02-14
NR 500m 1:05.00 Aivars Krišāns Pieaugušie Telpās Klaipēda 1987-01-18
NR 600m 1:28.34 Līga Velvere Pieaugušie Telpās Kuldīga 2017-01-14
NR 600m 1:15.60 Dmitrijs Miļkevičs Pieaugušie Telpās Linkolna 2005-01-01
NR 800m 1:43.67 Dmitrijs Miļkevičs Pieaugušie Stadionā Atēnas 2006-07-03
NR 800m 1:46.07 Viktors Lācis U23 Stadionā Rīga 1997-07-19
NR 800m 2:09.80 Olga Turbaļova U16 Stadionā Murjāņi 1985-06-23
NR 800m 2:02.10 Zenta Ezerniece U23 Stadionā Podoļska 1980-08-24
NR 800m 1:58.64 Marita Ārente Pieaugušie Stadionā Maskava 1984-07-19
NR 800m 2:02.18 Līga Velvere Pieaugušie Telpās Atlona 2017-02-15 - 2018-02-25
NR 800m 1:57.70 Dmitrijs Jurkevičs U16 Stadionā Rīga 2002-07-12
NR 800m 2:05.10 Jeļena Stina U18 Stadionā Valmiera 2003-06-26
NR 800m 2:02.14 Sļesarēnoka Irina Latve U20 Stadionā Rīga 2000-07-29
NR 800m 1:45.72 Dmitrijs Miļkevičs Pieaugušie Telpās Valensija 2013-03-09
NR 800m 1:47.61 Dmitrijs Jurkevičs U20 Stadionā Manheima 2006-07-08
NR 800m 2:02.01 Līga Velvere Pieaugušie Telpās Glāzgova 2018-02-25 - 2019-02-12
NR 800m 2:10.10 Zenta Ezerniece U20 Telpās Ļeņingrada 1979-01-01
NR 800m 2:01.10 Līga Velvere Pieaugušie Telpās Obonna, Francija 2019-02-12
NR 800m 1:50.94 Dmitrijs Jurkevičs U18 Stadionā Valmiera 2004-07-10
NR 800m 1:52.30 Ēriks Barkovskis U20 Telpās Berlīne 1979-02-21
NR 1000m 2:47.11 Inna Žolneroviča Pieaugušie Telpās Rīga 2003-02-09 - 2018-01-20
NR 1000m 2:45.96 Līga Velvere Pieaugušie Telpās Kuldīgas vieglatlētikas manēža 2018-01-20 - 2019-01-19
NR 1000m 2:22.82 Dmitrijs Miļkevičs Pieaugušie Telpās Linkolna 2005-01-22
NR 1000m 2:42.30 Līga Velvere Pieaugušie Telpās Kuldīgas vieglatlētikas manēža 2019-01-19
NR 1000m 2:28.08 Dmitrijs Jurkevičs U20 Telpās Rīga 2006-02-04
NR 1000m 2:18.03 Einārs Tupurītis Pieaugušie Stadionā Nica 1997-07-16
NR 1000m 2:47.11 Inna Žolneroviča U20 Telpās Rīga 2003-02-09
NR 1000m 2:39.30 Marita Ārente Pieaugušie Stadionā Rīga 1984-08-12
NR 1500m 4:12.67 Jeļena Stina U18 Stadionā Ventspils 2003-06-14
NR 1500m 3:39.69 Dmitrijs Jurkevičs U23 Stadionā Tallina 2009-08-25
NR 1500m 3:54.00 Gints Bitītis U20 Telpās Ļeņingrada 1984-03-07
NR 1500m 4:08.80 Vladimirs Buzo U16 Stadionā Rīga 1973-06-30
NR 1500m 4:22.47 Inna Žolneroviča U20 Telpās Tallina 2002-02-23
NR 1500m 3:46.10 Aldis Purviņš U20 Stadionā Krasnodara 1983-08-07
NR 1500m 4:11.10 Zenta Ezerniece U23 Stadionā Ļeņingrada 1980-08-14
NR 1500m 4:10.85 Inna Žolneroviča U20 Stadionā Kauņa 2003-08-09
NR 1500m 4:15.10 Poļina Jeļizarova Pieaugušie Telpās Gēteborga 2013-03-01
NR 1500m 3:42.84 Dmitrijs Jurkevičs Pieaugušie Telpās Prāga 2015-03-07
NR 1500m 4:09.80 Rita Vilciņa Pieaugušie Stadionā Soči 1979-06-08
NR 1500m 3:37.36 Dmitrijs Jurkevičs Pieaugušie Stadionā Solentuna 2011-06-28
NR 1500m 4:21.86 Daniela Fetcere U16 Stadionā Rīga 2005-06-04
NR Jūdze 4:03.51 Uģis Jocis Pieaugušie Telpās Indiana, USA 2019-01-26
NR Jūdze 4:04.70 Uģis Jocis Pieaugušie Telpās University Park, PA 2018-01-13 - 2019-01-26
NR Jūdze 4:05.20 Uģis Jocis Pieaugušie Telpās Faijetvila 2017-02-10 - 2018-01-13
NR Jūdze 4:01.05 Dmitrijs Jurkevičs Pieaugušie Stadionā Tartu 2013-05-28
NR 2000m 5:05.45 Dmitrijs Jurkevičs Pieaugušie Stadionā Vīlandes stadions 2014-07-01
NR 2000m 5:28.30 Alberts Blajs Pieaugušie Telpās Kuldīga 2015-11-14 - 2018-02-07
NR 2000m 5:24.86 Jānis Razgalis Pieaugušie Telpās Tallina 2018-02-07
NR 3000m 8:55.80 Viktors Sļesarenoks U16 Stadionā Valmiera 2000-07-26
NR 3000m 9:13.58 Daniela Fetcere U18 Stadionā Prāga 2006-06-17
NR 3000m 9:15.20 Daniela Fetcere U20 Telpās Maskava 2006-02-23
NR 3000m 9:05.87 Jeļena Prokopčuka U23 Stadionā Rīga 1998-05-27
NR 3000m 8:01.40 Juris Grustiņš Pieaugušie Telpās Maskava 1973-03-01 - 2018-01-27
NR 3000m 8:26.60 Juris Grauds U18 Stadionā Daugavpils 1970-10-11
NR 3000m 8:05.20 Juris Grustiņš U23 Stadionā Ogre 1969-08-20
NR 3000m 8:50.69 Inna Žolneroviča U20 Stadionā Rīga 2003-08-03
NR 3000m 8:42.86 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Stadionā Stokholma 2006-07-25
NR 3000m 8:10.99 Aldis Purviņš U20 Stadionā Čeļabinska 1983-07-17
NR 3000m 8:14.50 Jānis Iesalnieks U20 Telpās Maskava 1974-02-15
NR 3000m 9:10.70 Daniela Fetcere U16 Stadionā Valmiera 2005-05-25
NR 3000m 8:44.66 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Telpās Ģente 2000-02-27
NR 3000m 7:57.78 Uģis Jocis Pieaugušie Telpās Bostona, ASV 2018-01-27
NR 3000m 7:49.51 Dmitrijs Jurkevičs Pieaugušie Stadionā Hengelo 2014-06-08
NR 5000m 23:22.60 Ilona Skuja U18 Stadionā Rīga 1991-07-06
NR 5000m 15:30.76 Jeļena Prokopčuka U23 Stadionā Malme 1998-06-06
NR 5000m 13:47.40 Genādijs Hlistovs U23 Stadionā Odesa 1966-07-02
NR 5000m 16:15.73 Daniela Fetcere U18 Stadionā Odense 2007-06-24
NR 5000m 13:34.20 Juris Grustiņš Pieaugušie Stadionā Maskava 1971-07-19
NR 5000m 15:22.43 Inna Žolneroviča U20 Stadionā Rīga 2003-08-02
NR 5000m 16:38.51 Daniela Fetcere U16 Stadionā Ventspils 2005-08-13
NR 5000m 14:59.00 Juris Grauds U18 Stadionā Daugavpils 1970-06-16
NR 5000m 14:14.80 Juris Grauds U20 Stadionā Rīga 1971-06-03
NR 5000m 14:47.71 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Stadionā Stokholma 2000-08-01
NR 5000m 15:27.58 Viktors Sļesarenoks U16 Stadionā Rīga 2000-07-28
NR 5000m 13:54.80 Genādijs Hlistovs Pieaugušie Telpās Ļeņingrada 1966-03-02
NR 10000m 33:22.70 Inna Žolneroviča U20 Stadionā Rīga 2003-05-21
NR 10000m 33:29.04 Jeļena Prokopčuka U23 Stadionā Maskava 1998-08-02
NR 10000m 28:25.80 Genādijs Hlistovs Pieaugušie Stadionā Maskava 1973-06-03
NR 10000m 35:37.00 Inna Žolneroviča U18 Stadionā Rīga 2001-08-25
NR 10000m 28:49.40 Genādijs Hlistovs U23 Stadionā Londona 1966-06-17
NR 10000m 31:23.28 Viktors Sļesarenoks U18 Stadionā Rīga 2001-06-17
NR 10000m 30:38.78 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Stadionā Gēteborga 2006-08-07
NR 2000m kavēkļu skrējiens 6:24.90 Konstantīns Savčuks U16 Stadionā Rīga 2003-01-01
NR 2000m kavēkļu skrējiens 5:44.30 Vladimirs Belovs U20 Telpās Ļeņingrada 1984-02-12
NR 2000m kavēkļu skrējiens 5:47.20 Jānis Iesalnieks U18 Stadionā Ļvova 1972-01-01
NR 2000m kavēkļu skrējiens 6:19.80 Inna Žolneroviča Pieaugušie Stadionā Kauņa 2003-08-10
NR 2000m kavēkļu skrējiens 6:37.54 Poļina Jeļizarova U16 Stadionā Valmiera 2004-07-31
NR 2000m kavēkļu skrējiens 7:19.89 Anna Marija Petrakova U20 Telpās Kuldīga 2018-02-03
NR 2000m kavēkļu skrējiens 6:28.15 Poļina Jeļizarova U18 Stadionā Kijeva 2006-05-21
NR 2000m kavēkļu skrējiens 6:19.80 Inna Žolneroviča U20 Stadionā Kauņa 2003-08-10
NR 2000m kavēkļu skrējiens 7:38.30 Gunta Holštroma U20 Telpās Minska 2016-02-27 - 2018-02-03
NR 2000m kavēkļu skrējiens 5:37.40 Jānis Iesalnieks U20 Stadionā Maskava 1974-01-01
NR 2000m kavēkļu skrējiens 7:19.89 Anna Marija Petrakova Pieaugušie Telpās Kuldīga 2018-02-03
NR 3000m kavēkļu skrējiens 9:14.70 Dmitrijs Sļesarenoks U18 Stadionā Valmiera 1999-07-07
NR 3000m kavēkļu skrējiens 8:31.35 Gatis Deksnis Pieaugušie Stadionā Maskava 1988-09-04
NR 3000m kavēkļu skrējiens 9:56.88 Poļina Jeļizarova U23 Stadionā Ostrava 2011-07-16
NR 3000m kavēkļu skrējiens 8:34.40 Arnolds Beinarovičs U23 Stadionā Ļeņingrada 1973-08-04
NR 3000m kavēkļu skrējiens 9:54.94 Poļina Jeļizarova U20 Stadionā Jēkabpils 2008-05-25
NR 3000m kavēkļu skrējiens 9:27.21 Poļina Jeļizarova Pieaugušie Stadionā Londona 2012-08-04
NR 3000m kavēkļu skrējiens 8:51.40 Jānis Iesalnieks U20 Stadionā Maskava 1974-08-27
NR 4x100m 41.92 Latvijas U18 izlase (E. Vanags, A. Vilkaste, R. Kozlovskis, E. Misāns) U18 Stadionā Kauņa 2006-07-28
NR 4x100m 39.32 Latvijas izlase (G. Murašovs, R. Razmuss, J. Tone, Ā. Āboliņš) Pieaugušie Stadionā Maskava 1983-06-18
NR 4x100m 41.48 Latvijas U20 izlase (J. Jegorovs, V. Mihailovs, R. Kreipāns, R. Tonigs) U20 Stadionā Rieti 2013-10-21
NR 4x100m 44.41 Latvijas izlase (I. Grigorjeva, V. Ikauniece, L. Olijare, L. Ždanovska) Pieaugušie Stadionā Maskava 1983-06-20
NR 4x100m 41.49 Latvijas U23 izlase (K.Germanovičs, S.Sabajevs, H.Arājs, J.Mezītis) U23 Stadionā Valmiera 2006-08-18
NR 4x100m 47.74 Latvijas U18 izlase (K. Bondareva, I. Ivanova, L. Puriņa, E. Eglīte) U18 Stadionā Valga 2002-07-19
NR 4x100m 46.65 Latvijas U23 izlase (E. Šēfere, G. Latiševa-Čudare, I. Čeiko, D. Daktere) U23 Stadionā Tallina 2015-07-12
NR 4x100m 46.90 Latvijas U20 izlase (I. Medjanova, V. Plūksna, A. Tanne, I. Jevsejeva) U20 Stadionā Rīga 1981-08-09
NR 4x200m 1:40.95 Latvijas U18 izlase (P. Sprudzāne, A. Priekule, P. K. Roshofa, A. Kalniņa) Pieaugušie Telpās Kuldīga 2016-03-12
NR 4x200m 1:27.84 Latvijas izlase (S. Sabajevs, D. Hadakovs, M. Grēniņš, D. Jurkevičs) Pieaugušie Telpās Tallina 2005-02-19
NR 4x200m 1:25.40 Latvijas izlase (V. Radēvičs, J. Balodis, J. Silovs, A. Mackēvičs) Pieaugušie Stadionā Maskava 1979-07-29
NR 4x200m 1:33.80 Latvijas izlase (A. Kozlovska, I. Drēviņa, I. Barkāne, I. Grigorjeva) Pieaugušie Stadionā Maskava 1975-07-30
NR 4x400m 3:04.30 Latvijas izlase (S. Inšakovs, E. Tēbelis, E. Tupurītis, I. Svikliņš) Pieaugušie Stadionā Atēnas 1997-08-09
NR 4x400m 3:47.10 Latvijas U20 izlase (D. Vakše, L. Brakmane, I. Mihailova, N. Demidova) U20 Stadionā Kijeva 1977-07-23 - 2018-06-29
NR 4x400m 3:51.68 Latvijas U18 izlase (I. Ivanova, J. Golubkova, L. Feldberga, I. Jurgele) U18 Stadionā Maskava 2002-06-20
NR 4x400m 3:10.85 Latvijas U20 izlase (I. Petrušenko, A. Karpinskis, V. Vaļinščikovs, M. Sinčukovs) U20 Stadionā Bidgošča 2017-07-23
NR 4x400m 3:47.11 Latvija (Marija Medvedjeva, Anna Ševčenko, Agita Švetere, Daira Deičmane) U20 Stadionā Viļņa, Lietuva 2018-06-29
NR 4x400m 3:30.20 Latvijas izlase (A. Dundere, S. Štūla, I. Barkāne, I. Drēviņa) Pieaugušie Stadionā Maskava 1975-07-30
NR 4x400m 3:19.36 Latvijas U18 izlase (A. Apinis, M. Sinčukovs, I. Petrušenko, A. Karpinskis) U18 Stadionā Valga 2015-08-05
NR 4x400m 3:08.42 Latvijas U23 izlase (K. Daube, J. Baltušs, M. Začests, J. Leitis) U23 Stadionā Ostrava 2011-07-17
NR 60m barjeras 7.42 Igors Kazanovs Pieaugušie Telpās Maskava 1989-02-25
NR 60m barjeras 7.83 Kārlis Daube U20 Telpās Mogiļeva 2008-03-01
NR 60m barjeras 7.68 Staņislavs Olijars U20 Telpās Valensija 1998-04-14
NR 60m barjeras 8.06 Ludmila Olijare Pieaugušie Telpās Kišiņeva 1985-02-17
NR 60m barjeras 8.57 Paula Sprudzāne U20 Telpās Minska 2017-02-25
NR 100m barjeras 13.85 Anita Češņakova U20 Stadionā Rīga 1987-05-31
NR 100m barjeras 13.70 Paula Sprudzāne U18 Stadionā Tbilisī 2016-07-15
NR 100m barjeras 12.90 Ludmila Olijare Pieaugušie Stadionā Brjanska 1989-09-08
NR 100m barjeras 13.10 Ludmila Olijare Pieaugušie Telpās Maskava 1984-02-19
NR 100m barjeras 13.44 Laura Ikauniece U23 Stadionā Gecisa 2013-05-25
NR 100m barjeras 14.35 Paula Sprudzāne U16 Stadionā Rīga 2014-06-19
NR 110m barjeras 13.49 Staņislavs Olijars U20 Stadionā Valmiera 1998-07-11
NR 110m barjeras 13.25 Staņislavs Olijars U23 Stadionā Monako 2000-08-18
NR 110m barjeras 13.71 Staņislavs Olijars U20 Stadionā Valmiera 1997-05-24
NR 110m barjeras 13.08 Staņislavs Olijars Pieaugušie Stadionā Lozanna 2003-07-01
NR 110m barjeras 14.93 Iļja Petrušenko U16 Stadionā Rīga 2014-05-17
NR 110m barjeras 13.66 Igors Kazanovs Pieaugušie Telpās Sanktpēterburga 1992-02-23
NR 110m barjeras 13.98 Rihards Parandjuks U18 Stadionā Trabzona 2011-07-28
NR 300m barjeras 39.60 Aleksandrs Kucs U16 Stadionā Jēkabpils 2015-06-28
NR 300m barjeras 43.50 Ginta Toma U16 Stadionā Aizkraukle 1990-01-01
NR 400m barjeras 56.40 Irena Žauna U20 Stadionā Valmiera 2000-07-14
NR 400m barjeras 1:01.50 Ginta Toma U16 Stadionā Bauska 1990-07-27
NR 400m barjeras 50.62 Maksims Sinčukovs U23 Stadionā Sacramento State, CA 2018-05-25 - 2018-08-06
NR 400m barjeras 55.46 Lana Jēkabsone U23 Stadionā Tallina 1996-06-09
NR 400m barjeras 50.96 Maksims Sinčukovs U23 Stadionā Tucson, AZ 2018-04-07 - 2018-05-25
NR 400m barjeras 55.46 Lana Jēkabsone Pieaugušie Stadionā Tallina 1996-06-09
NR 400m barjeras 59.69 Marina Zuravļova U18 Stadionā Pērnava 1989-06-17
NR 400m barjeras 50.49 Maksims Sinčukovs U23 Stadionā Jūdžina, ASV 2018-06-06 - 2018-08-06
NR 400m barjeras 50.35 Maksims Sinčukovs U20 Stadionā Laperanta 2017-08-26
NR 400m barjeras 51.13 Marians Zigmunds U23 Stadionā Turkū 1997-07-12 - 2018-05-24
NR 400m barjeras 50.39 Maksims Sinčukovs U23 Stadionā Berlīne (Vācija) 2018-08-06 - 2018-08-07
NR 400m barjeras 50.33 Maksims Sinčukovs U23 Stadionā Berlīne (Vācija) 2018-08-07
NR 400m barjeras 52.63 Maksims Sinčukovs U18 Stadionā Kali 2015-07-16
NR 400m barjeras 49.60 Viktors Lācis Pieaugušie Stadionā Jūdžina 2001-06-01
NR 400m barjeras 56.72 Aleksandrs Kucs U16 Stadionā Valmiera 2015-07-05
NR Tāllēkšana 6.28 Kitija Paula Melnbārde U18 Stadionā Nairobi 2017-07-16
NR Tāllēkšana 6.45 Anita Češņakova U20 Stadionā Rīga 1987-06-08
NR Tāllēkšana 5.95 Kitija Paula Melnbārde U16 Stadionā Vīlande 2016-07-30
NR Tāllēkšana 5.95 Tatjana Vinogradova U16 Stadionā Minska 1986-07-28
NR Tāllēkšana 7.40 Dainis Bērziņš U18 Stadionā Taškenta 1983-09-24
NR Tāllēkšana 6.77 Artūrs Ignatjevs U16 Stadionā Viļņa 2017-07-15
NR Tāllēkšana 8.11 Artūrs Āboliņš Pieaugušie Telpās Faijetvila 2006-03-10
NR Tāllēkšana 6.70 Ineta Radeviča U23 Stadionā Bidgošča 2003-07-19
NR Tāllēkšana 8.08 Elvijs Misāns Pieaugušie Stadionā Saldus 2016-07-12
NR Tāllēkšana 6.82 Aiga Grabuste Pieaugušie Telpās Tbilisī 2015-02-08
NR Tāllēkšana 7.83 Andrejs Maškancevs U20 Stadionā Kauņa 2005-07-21
NR Tāllēkšana 7.72 Laimonis Magone U20 Telpās Ļeņingrada 1968-02-03
NR Tāllēkšana 6.45 Jeļena Freimane U20 Telpās Minska 1979-02-12
NR Tāllēkšana 6.92 Ineta Radeviča Pieaugušie Stadionā Barselona 2010-07-28
NR Tāllēkšana 8.07 Juris Tone U23 Stadionā Maskava 1983-07-21
NR Trīssoļlēkšana 13.57 Rūta Kate Lasmane U20 Stadionā Jēkabpils 2019-06-21
NR Trīssoļlēkšana 14.04 Ineta Radeviča U23 Stadionā Bidgošča 2003-07-20
NR Trīssoļlēkšana 15.41 Dainis Bērziņš U18 Stadionā Taškenta 1983-09-25
NR Trīssoļlēkšana 17.15 Māris Bružiks U23 Stadionā Rīga 1984-06-17
NR Trīssoļlēkšana 13.11 Santa Matule U20 Telpās Rīga 2011-01-22
NR Trīssoļlēkšana 17.56 Māris Bružiks Pieaugušie Stadionā Rīga 1988-09-03
NR Trīssoļlēkšana 17.54 Māris Bružiks Pieaugušie Telpās Madride 1986-02-23
NR Trīssoļlēkšana 12.91 Olga Savenkova U18 Stadionā Koena 2002-06-01
NR Trīssoļlēkšana 16.02 Dainis Bērziņš U20 Telpās Ļeņingrada 1984-01-01
NR Trīssoļlēkšana 14.63 Mārtiņš Dakša U16 Stadionā Rīga 2005-07-16
NR Trīssoļlēkšana 14.14 Krista Sproģe Pieaugušie Telpās Rīga 1999-01-07
NR Trīssoļlēkšana 14.76 Gundega Sproģe Pieaugušie Stadionā Šefīlda 1997-06-29
NR Trīssoļlēkšana 12.72 Olga Savenkova U16 Stadionā Rīga 2001-06-29
NR Trīssoļlēkšana 13.40 Santa Matule U20 Stadionā Valmiera 2011-06-03 - 2018-07-14
NR Trīssoļlēkšana 16.16 Elvijs Misāns U20 Stadionā Valmiera 2008-07-18
NR Trīssoļlēkšana 13.48 Rūta Kate Lasmane U20 Stadionā Tampere (Somija) 2018-07-14 - 2018-07-15
NR Trīssoļlēkšana 13.54 Rūta Kate Lasmane U20 Stadionā Tampere (Somija) 2018-07-15 - 2019-06-21
NR Augstlēkšana 1.97 Valentīna Gotovska Pieaugušie Stadionā Viļņa 1990-08-04
NR Augstlēkšana 1.97 Ronalds Blūms U16 Stadionā Rīga 1985-08-13
NR Augstlēkšana 1.86 Undīne Dindune U20 Stadionā Rīga 2013-05-18
NR Augstlēkšana 2.28 Normunds Pūpols U23 Stadionā Rīga 2006-07-08
NR Augstlēkšana 2.28 Normunds Sietiņš Pieaugušie Telpās Paņeveža 1992-02-15
NR Augstlēkšana 2.15 Normunds Sietiņš U18 Stadionā Rīga 1984-07-24
NR Augstlēkšana 1.94 Līga Kļaviņa U23 Stadionā Tartū 2000-06-11
NR Augstlēkšana 1.80 Undīne Dindune U16 Stadionā Jēkabpils 2010-08-10
NR Augstlēkšana 1.82 Laura Ikauniece U18 Stadionā Bresanone 2009-07-10
NR Augstlēkšana 1.82 Ieva Turķe U18 Stadionā Kali 2015-07-17
NR Augstlēkšana 1.83 Liene Karsuma U20 Telpās Rīga 2007-02-10
NR Augstlēkšana 2.23 Normunds Sietiņš U20 Telpās Maskava 1986-01-01
NR Augstlēkšana 2.30 Normunds Sietiņš Pieaugušie Stadionā Nurmijervi 1992-07-20
NR Augstlēkšana 2.26 Normunds Sietiņš U20 Stadionā Murjāņi 1986-06-19
NR Augstlēkšana 1.92 Valentīna Gotovska Pieaugušie Telpās Viļņa 1989-01-08
NR Kārtslēkšana 4.20 Krista Obižajeva U18 Stadionā Liepāja 2012-07-07
NR Kārtslēkšana 5.30 Aleksandrs Matuševičs U20 Telpās Rīga 1992-02-27
NR Kārtslēkšana 4.20 Krista Obižajeva Pieaugušie Stadionā Liepāja 2012-07-07
NR Kārtslēkšana 5.80 Aleksandrs Obižajevs Pieaugušie Stadionā Brjanska 1987-07-17
NR Kārtslēkšana 4.19 Krista Obižajeva Pieaugušie Telpās Tartū 2013-02-05
NR Kārtslēkšana 5.62 Aleksandrs Obižajevs U23 Stadionā Rīga 1981-06-04
NR Kārtslēkšana 4.19 Krista Obižajeva U20 Telpās Tartū 2013-02-05
NR Kārtslēkšana 5.74 Aleksandrs Obižajevs Pieaugušie Telpās Maskava 1983-02-12
NR Kārtslēkšana 4.00 Krista Obižajeva U16 Stadionā Jēkabpils 2011-07-09
NR Kārtslēkšana 4.20 Krista Obižajeva U20 Stadionā Liepāja 2012-07-07
NR Kārtslēkšana 5.30 Aleksandrs Matuševičs U20 Stadionā Keuru 1992-06-19
NR Kārtslēkšana 3.85 Ildze Bortaščenoka U23 Stadionā Valmiera 2009-07-03
NR Kārtslēkšana 5.10 Aleksandrs Matuševičs U18 Stadionā Rīga 1998-06-28
NR Kārtslēkšana 4.15 Aleksandrs Matuševičs U16 Stadionā Rīga 1988-09-10
NR Lodes grūšana 18.50 Andrejs Samburs U18 Stadionā Albira 2012-04-25
NR Lodes grūšana 18.41 Lauris Kaufmanis U20 Telpās Rīga 2017-02-11
NR Lodes grūšana 21.74 Jānis Bojārs Pieaugušie Stadionā Rīga 1984-07-14
NR Lodes grūšana 13.96 Dace Linare U16 Stadionā Ļvova 1976-07-19
NR Lodes grūšana 15.96 Kristīne Strazdīte U18 Stadionā Jēkabpils 2016-06-25
NR Lodes grūšana 14.60 Dace Linare U18 Stadionā Pori 1978-08-20
NR Lodes grūšana 14.26 Anita Surikova U16 Stadionā Jēkabpils 1984-09-30
NR Lodes grūšana 15.85 Aleksejs Lukašenko U16 Stadionā Rīga 1982-09-04
NR Lodes grūšana 17.37 Oļegs Kozjakovs U16 Stadionā Koknese 2016-09-24
NR Lodes grūšana 18.29 Kristīne Baikova Pieaugušie Telpās Maskava 1985-02-05
NR Lodes grūšana 21.25 Māris Petraško Pieaugušie Telpās Viļņa 1989-01-08
NR Lodes grūšana 18.75 Skaidrīte Baikova Pieaugušie Stadionā Rīga 1984-06-02
NR Lodes grūšana 15.84 Dace Linare U20 Stadionā Ogre 1980-05-09
NR Lodes grūšana 17.17 Iveta Garanča U23 Stadionā Aizkraukle 1986-08-22
NR Lodes grūšana 21.25 Jānis Bojārs Pieaugušie Telpās Maskava 1984-02-17
NR Lodes grūšana 15.63 Dace Linare U20 Telpās Tbilisī 1980-01-01
NR Lodes grūšana 18.89 Aleksejs Lukašenko U20 Stadionā Taškenta 1984-01-01
NR Lodes grūšana 20.02 Aigars Dronka U23 Stadionā Rīga 1983-05-02
NR Lodes grūšana 19.06 Aleksejs Lukašenko U20 Stadionā Karlmarksštate 1986-08-09
NR Lodes grūšana 18.19 Aleksandrs Lukašenko U20 Telpās Maskava 1986-01-01
NR Diska mešana 59.89 Lauris Kaufmanis U20 Stadionā Ventspils 2017-07-02
NR Diska mešana 53.98 Ilga Smeikste U20 Stadionā Rīga 1985-06-02
NR Diska mešana 58.50 Uldis Meijers U23 Stadionā Rīga 1984-08-22
NR Diska mešana 65.06 Malda Lange Pieaugušie Stadionā Valmiera 1988-09-11
NR Diska mešana 62.00 Staņislavs Skruļs Pieaugušie Stadionā Gomeļa 1975-08-06
NR Diska mešana 52.92 Iveta Garanča U18 Stadionā Harkova 1981-07-27
NR Diska mešana 59.73 Māris Auziņš U16 Stadionā Aizpute 2000-09-30
NR Diska mešana 51.84 Jānis Lauga U16 Stadionā Rīga 1986-10-25
NR Diska mešana 63.52 Ilga Šmeikste U23 Stadionā Pērnava 1988-07-13
NR Diska mešana 44.50 Kristīne Strazdīte U16 Stadionā Utena 2014-07-23
NR Diska mešana 46.64 Santa Jokuma U16 Stadionā Rīga 1987-05-02
NR Diska mešana 56.85 Andris Smočs U20 Stadionā Rīga 1987-05-02
NR Diska mešana 59.96 Andris Smočs U18 Stadionā Murjāņi 1985-10-11
NR Šķēpa mešana 70.60 Roberts Gļauda U16 Stadionā Brno 2014-09-09
NR Šķēpa mešana 69.24 Patriks Gailums U16 Stadionā Rīga 2013-05-22
NR Šķēpa mešana 66.18 Madara Palameika Pieaugušie Stadionā Brisele 2016-09-09
NR Šķēpa mešana 65.73 Patriks Gailums U16 Stadionā Utrehta 2013-07-17
NR Šķēpa mešana 47.34 Ilze Gribule U16 Stadionā Kristiansanda 1999-08-01
NR Šķēpa mešana 53.60 Laine Donāne U16 Stadionā Ventspils 2013-06-14
NR Šķēpa mešana 52.67 Laine Donāne U16 Stadionā Ventspils 2013-09-14
NR Šķēpa mešana 90.73 Vadims Vasiļevskis Pieaugušie Stadionā Tallina 2007-07-22
NR Šķēpa mešana 84.69 Zigismunds Sirmais U20 Stadionā Bauska 2011-06-22
NR Šķēpa mešana 64.51 Madara Palameika U23 Stadionā Kauņa 2009-07-19
NR Šķēpa mešana 60.64 Līna Mūze U20 Stadionā Rīga 2011-06-02
NR Šķēpa mešana 57.78 Laine Donāne U18 Stadionā Jelgava 2015-06-14
NR Šķēpa mešana 55.49 Inga Kožarenoka-Šņoriņa U18 Stadionā Murjāņi 1999-09-29
NR Šķēpa mešana 77.71 Matīss Velps U18 Stadionā Valmiera 2016-06-21
NR Šķēpa mešana 86.61 Zigismunds Sirmais U23 Stadionā Ostrava 2014-06-17
NR Vesera mešana 53.89 Sanita Karluša U16 Stadionā Aizkraukle 2008-09-27
NR Vesera mešana 71.61 Laura Igaune Pieaugušie Stadionā Dārema 2019-04-19 - 2019-05-11
NR Vesera mešana 55.79 Sanita Karluša U20 Stadionā Ventspils 2009-07-31
NR Vesera mešana 80.14 Igors Sokolovs Pieaugušie Stadionā Rīga 2009-05-30
NR Vesera mešana 66.94 Jānis Radziņš U20 Stadionā Rīga 1975-05-12
NR Vesera mešana 60.84 Laura Igaune U23 Stadionā Ventspils 2009-07-31
NR Vesera mešana 47.71 Sofija Trifonova U16 Stadionā Jabloneca 2011-07-30
NR Vesera mešana 72.57 Edgars Timmermanis U20 Stadionā Jēkabpils 2011-07-09
NR Vesera mešana 71.49 Edgars Timmermanis U18 Stadionā Tampere 2009-07-22 - 2019-04-17
NR Vesera mešana 69.56 Vilnis Sudars U23 Stadionā Rīga 1985-09-03
NR Vesera mešana 68.94 Laura Igaune Pieaugušie Stadionā Našvila 2012-04-21 - 2019-04-19
NR Vesera mešana 68.12 Elčins Vorobjovs U16 Stadionā Salaspils 2012-12-29 - 2017-12-22
NR Vesera mešana 73.56 Laura Igaune Pieaugušie Stadionā Conference Carolinas 2019-10-05
NR Vesera mešana (5.000 kg) 71.50 Makars Korotkovs U18 Stadionā Lietuva 2019-04-17
NR Vesera mešana 64.72 Igors Sokolovs U16 Stadionā Fergana 1989-11-29
NR Vesera mešana 55.85 Sofija Trifonova U18 Stadionā Alita 2013-05-25
NR Vesera mešana 55.79 Sanita Karluša U18 Stadionā Ventspils 2009-07-31
NR 5km 15:30.00 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Šoseja 2009-06-07
NR 5km 14:22.0 Mareks Florošeks Pieaugušie Šoseja 2007-12-30
NR 10km 0:31:33.0 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Šoseja Mančestra 2006-05-21
NR 10km 0:29:56.0 Valērijs Žolnerovičs Pieaugušie Šoseja Pērnava, Igaunija 2018-09-02 - 2018-12-31
NR 10km 0:29:56.0 Valērijs Žolnerovičs Pieaugušie Šoseja Palanga, Lietuva 2009-07-11 - 2018-12-31
NR 10km 0:29:36.0 Dmitrijs Serjogins Pieaugušie Šoseja Barselona, Spānija 2018-12-31
NR Pusmaratons 1:08:43.0 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Šoseja Bristole 2001-10-07
NR Pusmaratons 1:10:07.0 Dmitrijs Sļesarenoks U18 Šoseja Rīga 1999-10-02
NR Pusmaratons 1:23:44.0 Jeļena Stina U18 Šoseja Rīga 2003-04-19
NR Pusmaratons 1:06:26.0 Viktors Sļesarenoks U20 Šoseja Tallina 2003-09-21
NR Pusmaratons 1:04:43.0 Valērijs Žolnerovičs Pieaugušie Šoseja Lisabon 2011-03-20
NR Pusmaratons 1:16:41.0 Jeļena Prokopčuka U20 Šoseja Rīga 1995-08-29
NR Maratons 3:07:40.0 Tatjana Ribakova U20 Šoseja Rīga 1992-10-04
NR Maratons 2:22:08.0 Viktors Sļesarenoks U20 Šoseja Varšava 2004-09-18
NR Maratons 2:22:56.0 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Šoseja Osaka 2005-01-30
NR Maratons 2:14:24.0 Valērijs Žolnerovičs Pieaugušie Šoseja Rīga 2017-05-14
NR 2000m soļošana 9:35.90 Lāsma Rināsa U16 Stadionā Madona 2004-01-01
NR 3000m soļošana 9:58.76 Poļina Jeļizarova U18 Stadionā Pekina 2006-08-17
NR 3000m soļošana 12:45.20 Jolanta Dukure U20 Stadionā Rīga 1998-07-07
NR 3000m soļošana 12:34.80 Artūrs Makars U16 Stadionā Zilupe 2012-10-08
NR 3000m soļošana 12:32.90 Jolanta Dukure Pieaugušie Telpās Rīga 1999-02-06
NR 3000m soļošana 12:27.00 Anita Liepiņa Pieaugušie Stadionā Ventspils 1997-08-16
NR 3000m soļošana 13:48.40 Vita Liepiņa U18 Stadionā Valmiera 1989-07-14
NR 3000m soļošana 13:45.30 Larisa Matvejeva U20 Telpās Rīga 1990-01-31
NR 3000m soļošana 14:01.00 Lāsma Rināsa U16 Stadionā Rīga 2004-07-18
NR 5000m soļošana 21:41.70 Artūrs Makars U16 Stadionā Valga 2012-05-26
NR 5000m soļošana 21:17.89 Jolanta Dukure U20 Stadionā Anesī 1998-08-01
NR 5000m soļošana 22:17.20 Jolanta Dukure Pieaugušie Telpās Kuldīga 2008-01-19
NR 5000m soļošana 18:48.30 Aigars Fadejevs Pieaugušie Stadionā Lapinlahti 1998-06-21
NR 5000m soļošana 19:50.90 Māris Putenis U18 Stadionā Rīga 1999-06-28
NR 5000m soļošana 21:03.2 Agnese Pastare Pieaugušie Šoseja Valmiera 2013-07-20
NR 5000m soļošana 24:47.20 Ilze Apse U16 Stadionā Aizkraukle 1986-08-28
NR 5000m soļošana 18:56.90 Aigars Fadejevs Pieaugušie Telpās Rīga 1995-02-19
NR 5000m soļošana 20:44.10 Ingus Janevics U20 Telpās Rīga 2005-02-13
NR 10000m soļošana 46:58.90 Jolanta Dukure U20 Stadionā Rīga 1998-06-01
NR 10000m soļošana 33:07.90 Anita Liepiņa Pieaugušie Stadionā Atēnas 1997-08-04
NR 10000m soļošana 38:56.30 Ingus Janevics Pieaugušie Stadionā Valga 2008-04-26
NR 10000m soļošana 40:15.10 Māris Putenis U20 Stadionā Valmiera 1999-05-08
NR 10000m soļošana 45:37.70 Artūrs Makars U16 Stadionā Valmiera 2012-06-09
NR 10000m soļošana 40:15.10 Māris Putenis U18 Stadionā Valmiera 1999-05-08
NR 10000m soļošana 50:30.50 Ilona Skuja U18 Stadionā Rīga 1991-08-11
NR 10000m soļošana 39:34.60 Aivars Rumbenieks Pieaugušie Telpās Maskava 1980-02-17
NR 20000m soļošana 1:20:56.5 Aigars Fadejevs Pieaugušie Stadionā Sēdertelje 1996-05-25
NR 10km soļošana 0:42:59.0 Jolanta Dukure U23 Šoseja Aizpute 2000-07-21
NR 10km soļošana 0:38:46.0 Aigars Fadejevs Pieaugušie Šoseja Druskininki 1995-09-10
NR 10km soļošana 0:44:15.0 Jolanta Dukure U20 Stadionā Gdaņska 1998-08-29
NR 10km soļošana 0:53:24.0 Lāsma Rināsa U16 Stadionā Valmiera 2004-07-10
NR 10km soļošana 0:42:59.0 Jolanta Dukure Pieaugušie Šoseja Aizpute 2000-07-21
NR 20km soļošana 1:37:05.0 Jolanta Dukure U20 Stadionā Ogre 1998-06-06
NR 20km soļošana 1:21:14.0 Māris Putenis U20 Stadionā Aizpute 2000-07-20
NR 20km soļošana 1:19:25.0 Aigars Fadejevs Pieaugušie Šoseja Hildesheima 2002-08-25
NR 20km soļošana 1:29:55.0 Agnese Pastare Pieaugušie Šoseja Gdaņska 2013-08-31
NR 20km soļošana 1:19:36.0 Aigars Fadejevs U23 Stadionā Naumburga 1997-05-25
NR 20km soļošana 1:31:25.0 Agnese Pastare U23 Stadionā Gdaņska 2010-08-28
NR 30km soļošana 2:39:45.0 Jolanta Dukure Pieaugušie Stadionā Ogre 2006-09-30
NR 30km soļošana 2:06:13.0 Aigars Fadejevs Pieaugušie Šoseja Sestosandžovani 2002-05-01
NR 50km soļošana 4:16:27.0 Jolanta Dukure Pieaugušie Šoseja Paralepa 2006-09-09
NR 50km soļošana 3:43:18.0 Aigars Fadejevs Pieaugušie Šoseja Ogre 1998-06-06
NR 50km soļošana 4:02:18.0 Aigars Fadejevs U20 Stadionā Ofre 1994-07-03
NR 20km 0:58:53.0 Pēteris Krūmiņš Pieaugušie Šoseja Viļņa 1976-04-30
NR 20km 1:06:44.0 Jeļena Prokopčuka Pieaugušie Šoseja Parīze, Francija 2002-10-13
NR 5km soļošana 0:21:22.0 Jolanta Dukure Pieaugušie Šoseja Druskininki 1999-09-07
NR 5km soļošana 0:21:46.0 Jolanta Dukure U20 Šoseja Druskininki 1998-09-06
CR Desmitcīņa 8358 Austra Skujytė Pieaugušie Stadionā Kolumbija 2005-04-15
CR Desmitcīņa 9026 Roman Šebrle Pieaugušie Stadionā Gecisa 2001-05-27
CR Septiņcīņa 7032 Carolina Klüft Pieaugušie Stadionā Osaka 2007-08-26
CR 100m 10.73 Christine Arron Pieaugušie Stadionā Budapešta 1998-08-19
CR 100m 9.86 Jimmy Vicaut Pieaugušie Stadionā Montreī 2016-06-07
CR 100m 9.86 Jimmy Vicaut Pieaugušie Stadionā Sent-Denī 2015-07-04
CR 100m 9.86 Francis Obikwelu Pieaugušie Stadionā Atēnas 2004-08-22
CR 200m 19.72 Pietro Mennea Pieaugušie Stadionā Mehiko 1979-09-12
CR 200m 21.63 Dafne Schippers Pieaugušie Stadionā Pekina 2015-08-28
CR 400m 47.60 Marita Koch Pieaugušie Stadionā Kanbera 1985-10-06
CR 400m 44.33 Thomas Schönlebe Pieaugušie Stadionā Roma 1987-09-03
CR 800m 1:53.28 Jarmila Kratochvílová Pieaugušie Stadionā Minhene 1983-07-26
CR 800m 1:41.11 Wilson Kipketer Pieaugušie Stadionā Ķelne 1997-08-24
CR 1000m 2:12.18 Sebastian Coe Pieaugušie Stadionā Oslo 1981-07-11
CR 1000m 2:28.98 Svetlana Masterkova Pieaugušie Stadionā Brisele 1996-08-23
CR 1500m 3:52.47 Tatyana Kazankina Pieaugušie Stadionā Cīrihe 1980-08-13
CR 1500m 3:28.81 Mo Farah Pieaugušie Stadionā Monako 2013-07-19
CR Jūdze 3:46.32 Steve Cram Pieaugušie Stadionā Oslo 1985-07-27
CR Jūdze 4:12.56 Svetlana Masterkova Pieaugušie Stadionā Cīrihe 1996-08-14
CR 2000m 4:51.39 Steve Cram Pieaugušie Stadionā Budapešta 1985-08-04
CR 2000m 5:25.36 Sonia O'Sullivan Pieaugušie Stadionā Edinburga 1994-07-08
CR 3000m 7:26.62 Mohammed Mourhit Pieaugušie Stadionā Monako 2000-08-18
CR 3000m 8:21.42 Gabriela Szabo Pieaugušie Stadionā Monako 2002-07-19
CR 5000m 14:23.75 Liliya Shobukhova Pieaugušie Stadionā Kazaņa 2008-07-19
CR 5000m 12:49.71 Mohammed Mourhit Pieaugušie Stadionā Brisele 2000-08-25
CR 10000m 26:46.57 Mo Farah Pieaugušie Stadionā Jūdžina 2011-06-03
CR 10000m 30:01.09 Paula Radcliffe Pieaugušie Stadionā Minhene 2002-08-06
CR 3000m kavēkļu skrējiens 8:58.81 Gulnara Galkina Pieaugušie Stadionā Pekina 2008-08-17
CR 3000m kavēkļu skrējiens 8:00.09 Mahiedine Mekhissi-Benabbad Pieaugušie Stadionā Sent-Denī 2013-07-06
CR 4x100m 41.37 Vācijas izlase (Silke Gladisch, Sabine Günther, Ingrid Auerswald, Marlies Göhr) Pieaugušie Stadionā Kanbera 1985-10-06
CR 4x100m 37.73 Apvienotās Karalistes izlase (Jason Gardener, Darren Campbell, Marlon Devonish, Dwain Cham Pieaugušie Stadionā Sevilja 1999-08-29
CR 4x100m 37.47 Apvienotās Karalistes izlase (Chijindu Ujah, Adam Gemili, Danny Talbot, Nethaneel Mitchell Pieaugušie Stadionā Londona 2017-08-12
CR 4x200m 1:20.66 Francijas izlase (Christophe Lemaitre, Yannick Fonsat, Ben Bassaw, Ken Romain) Pieaugušie Stadionā Naso 2014-05-24
CR 4x200m 1:28.15 Vācijas izlase (Marlies Göhr, Romy Müller, Bärbel Wöckel, Marita Koch) Pieaugušie Stadionā Jena 1980-08-09
CR 4x400m 2:56.60 Apvienotās Karalistes izlase (Iwan Thomas, Jamie Baulch, Mark Richardson, Roger Black) Pieaugušie Stadionā Atlanta 1996-08-03
CR 4x400m 3:15.17 Krievijas izlase (Tatyana Ledovskaya, Olga V. Nazarova, Mariya Pinigina, Olga Bryzgina) Pieaugušie Stadionā Seula 1988-10-01
CR 100m barjeras 12.21 Yordanka Donkova Pieaugušie Stadionā Stara Zagora 1988-08-20
CR 110m barjeras 12.91 Colin Jackson Pieaugušie Stadionā Štutgarte 1993-08-20
CR 400m barjeras 52.34 Yuliya Pechonkina Pieaugušie Stadionā Tula 2003-08-08
CR 400m barjeras 47.37 Stéphane Diagana Pieaugušie Stadionā Lozanna 1995-07-05
CR Tāllēkšana 7.52 Galina Chistyakova Pieaugušie Stadionā Ļeņingrada 1988-06-11
CR Tāllēkšana 8.86 Robert Emmiyan Pieaugušie Stadionā Tsakhadzora 1987-05-22
CR Trīssoļlēkšana 18.29 Jonathan Edwards Pieaugušie Stadionā Gēteborga 1995-08-07
CR Trīssoļlēkšana 15.50 Inessa Kravets Pieaugušie Stadionā Gēteborga 1995-08-10
CR Augstlēkšana 2.42 Patrik Sjöberg Pieaugušie Stadionā Stokholma 1987-06-30
CR Augstlēkšana 2.09 Stefka Kostadinova Pieaugušie Stadionā Roma 1987-08-30
CR Augstlēkšana 2.42 Ivan Ukhov Pieaugušie Telpās Prāga 2014-02-25
CR Kārtslēkšana 5.06 Yelena Isinbayeva Pieaugušie Stadionā Cīrihe 2009-08-28
CR Kārtslēkšana 6.16 Renaud Lavillenie Pieaugušie Stadionā Doņecka 2014-02-15
CR Lodes grūšana 22.63 Natalya Lisovskaya Pieaugušie Stadionā Maskava 1987-06-07
CR Lodes grūšana 23.06 Ulf Timmermann Pieaugušie Stadionā Hania 1988-05-22
CR Diska mešana 74.08 Jürgen Schult Pieaugušie Stadionā Jaunbrandenburga 1986-06-06
CR Diska mešana 76.80 Gabriele Reinsch Pieaugušie Stadionā Jaunbrandenburga 1988-07-09
CR Šķēpa mešana 72.28 Barbora Špotáková Pieaugušie Stadionā Štutgarte 2008-09-13
CR Šķēpa mešana 98.48 Jan Železný Pieaugušie Stadionā Jena 1996-05-25
CR Vesera mešana 82.98 Anita Włodarczyk Pieaugušie Stadionā Varšava 2016-08-28
CR Vesera mešana 86.74 Yuriy Sedykh Pieaugušie Stadionā Štutgarte 1986-08-30
CR 10km 0:30:21.0 Paula Radcliffe Pieaugušie Šoseja San Huana 2003-02-23
CR Pusmaratons 0:59:32.0 Mo Farah Pieaugušie Šoseja Lisabona 2015-03-22
CR Pusmaratons 1:06:25.0 Lornah Kiplagat Pieaugušie Šoseja Udīne 2007-10-14
CR Maratons 2:05:48.0 Sondre Nordstad Moen Pieaugušie Šoseja Fukuoka 2017-12-03
CR Maratons 2:15:25.0 Paula Radcliffe Pieaugušie Šoseja Londona 2003-02-13
CR 10000m soļošana 41:56.20 Nadezhda Ryashkina Pieaugušie Stadionā Sietla 1990-07-24
CR 20000m soļošana 1:18:35.0 Stefan Johansson Pieaugušie Stadionā Bergena 1992-05-15
CR 20000m soļošana 1:26:52.3 Olimpiada Ivanova Pieaugušie Stadionā Brisbena 2001-09-06
CR 20km soļošana 1:17:02.0 Yohann Diniz Pieaugušie Šoseja Arles 2015-03-08
CR 20km soļošana 1:25:02.0 Yelena Lashmanova Pieaugušie Šoseja Londona 2012-08-11
CR 50km soļošana 3:32:33.0 Yohann Diniz Pieaugušie Šoseja Cīrihe 2014-08-15
CR 15km 0:46:59.0 Lornah Kiplagat Pieaugušie Šoseja Udīne 2007-10-14
CR 20km 1:06:56.0 Rosa Mota Pieaugušie Stadionā Lisabona 1983-05-14
CR 20km 1:02:57.0 Lornah Kiplagat Pieaugušie Šoseja Udīne 2007-10-14
CR 20km 0:57:19.0 Dionísio Castro Pieaugušie Stadionā La Fleša 1990-03-31
CR 20km 0:56:27.0 Mo Farah Pieaugušie Šoseja Lisabona 2015-03-22
CR 30km 1:47:06.0 Karolina Szabó Pieaugušie Stadionā Budapešta 1988-04-22
CR 30km 1:39:22.0 Paula Radcliffe Pieaugušie Šoseja Helsinki 2005-08-14
CR 30km 1:31:31.0 Jim Alder Pieaugušie Stadionā Londona 1970-09-05
CR Stundas skrējiens 18,084 Silvana Cruciata Pieaugušie Stadionā Roma 1981-05-02
CR Stundas skrējiens 20,944 Jos Hermens Pieaugušie Stadionā Arnhema 1976-05-01
CR 25km 1:22:47.0 Paula Radcliffe Pieaugušie Šoseja Helsinki 2005-08-14
CR 25km 1:28:23.0 Helena Javornik Pieaugušie Stadionā Maribora 2006-07-19
CR 25km 1:13:58.0 Stéphane Franke Pieaugušie Stadionā Valnuta 1999-03-30
CR 100km 7:10:32.0 Tatyana Zhyrkova Pieaugušie Šoseja Vinšotēna 2004-09-11
CR 100km 6:18:24.0 Mario Ardemagni Pieaugušie Šoseja Vinšotēna 2004-09-11
NB Vesera mešana (4.000 kg) 70.57 Makars Korotkovs U16 Stadionā Salaspils 2017-12-22