Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola

Dibinātājs:
Alūksnes novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
90000019399
Juridiskā adrese:
Lielā Ezera iela 24a, Alūksne, LV-4301
Faktiskā adrese:
Lielā Ezera iela 24a, Alūksne, LV-4301
Vadītājs:
Līga Tomsone 26523288
Kontaktpersona:
Līga Tomsone, 26523288, liga.tomsone@aluksne.lv
Telefons:
64322654
E-pasts:
albjss@aluksne.lv

Sportisti

Sportists No Līdz
Merisa Akmentiņa 2019-09-01
Dita Apsīte 2017-01-01
Liene Balande 2017-09-01
Māris Balandis 2017-09-01
Adrija Bērtiņa 2018-09-01
Dārta Elīza Bērziņa 2017-09-01
Kristers Bērziņš 2017-01-01
Rinalds Bērziņš 2017-09-01
Didzis Bormanis 2017-01-01
Katrīna Būda 2018-09-01
Rēzija Bukaldere 2019-09-01
Sandra Buliņa 2017-01-01
Sanita Buliņa 2017-01-01
Raitis Bužs 2018-12-01
Linda Čemisova 2017-09-01
Alekss Cunskis 2017-01-01
Ernests Dambis 2018-09-01
Ivita Dorofejeva
Liene Egle 2017-01-01
Nils Eglītis 2018-05-01
Rikardo Enītis 2019-03-22
Signe Ēvele 2017-10-01
Loreta Fedotova 2017-01-01
Kristīne Fiļipova 2015-10-01
Emīlija Frunza 2019-09-01
Linda Gabranova 2017-01-01
Ingars Garais 2017-01-01
Liliāna Gāršniece 2017-09-01
Paula Gusta 2017-09-01
Rinalda Hanarina 2017-01-01
Renārs Jakovļevs 2017-01-01
Rikardo Janelsiņš 2017-10-01
Sandijs Jansons 2017-10-01
Una Kaktiņa 2016-12-01
Kristīne Kalniņa
Jans Kazačenoks 2017-09-01
Anete Keomeģe 2017-09-01
Agate Keomeģe 2017-10-16
Robina Klasmane 2017-01-01
Daniels Kodaļevs 2019-05-01
Kristaps Svens Konoščenoks 2017-01-01
Niklāvs Korkunovs 2017-01-01
Dāvis Kozuliņš 2016-01-04
Salvis Kozuliņš
Natālija Kranāte 2016-09-01
Megija Kronberga 2016-09-01
Anabella Kruglova 2018-09-01
Luīze Labozeviča 2017-12-01
Baiba Laicena 2019-01-01
Deniss Lankarts 2019-06-07
Deniss Lankrets 2016-01-04
Kristiāns Miks Lapkovskis 2017-09-01
Kaspars Lapsenietis 2018-10-01
Renārs Līcis 2019-01-01
Keita Līdace-Dobroļubova
Evelīna Liepiņa 2016-09-01
Martins Līvs 2017-09-01
Sanita Locāne 2017-01-01
Inese Locāne 2017-09-01
Vineta Locāne 2018-10-01
Santa Locāne 2019-05-01
Niks Locāns 2017-09-01
Madara Ločmele 2015-09-01
Luīze Logina 2015-09-01
Annija Marene 2016-09-01
Sandijs Meisters 2015-09-01
Niks Merle 2017-09-01
Nešs Merle 2017-09-01
Enija Muceniece
Danija Ostrovska 2017-09-01
Patrīcija Ozoliņa 2017-01-01
Rolands Ozoliņš 2016-09-01
Enija Paleja 2018-05-01
Maksims Pavlovs 2018-10-01
Rihards Pavlovs 2017-09-01
Katrīna Tīna Perevertailo 2017-11-01
Marta Pētersone 2016-09-01
Dāvis Petrosjans 2017-09-01
Viktorija Petrovska 2017-09-01
Kerija Piekalnīte 2017-12-01
Sanija Podrezova 2016-09-01
Līva Poļaka 2017-09-01
Ance Poļaka 2016-09-01
Vanesa Polna 2017-01-01
Martins Polna 2017-09-01
Aleksandrs Pometuns 2017-01-01
Viktorija Potapova 2017-01-01
Sindija Puriņa 2017-09-01
Ita Pušpure 2018-09-01
Ralfs Raipalis 2017-01-01
Ritvars Repuls 2017-01-01
Gustavs Ribušs 2017-09-01
Patriks Ribušs 2017-09-01
Nika Semjonova 2015-10-01
Ralfs Siliņš 2019-05-01
Elizabete Skrina 2016-09-01
Luīze Skulte 2017-10-16
Marianna Smoļaka 2017-01-01
Elizabete Smoļaka 2015-02-06
Katrīna Smoļaka 2016-09-01
Estere Straume 2019-09-01
Emīls Straume 2019-09-01
Emīls Strodāns 2017-09-01
Kārlis Strodāns 2018-09-01
Raivis Ternovs 2018-10-01
Ulrika Lība Tetere 2017-10-01
Renārs Niklāvs Tomiņš 2017-09-01
Rihards Tomsons 2017-09-01
Alise Upeniece 2019-09-01
Kristiāns Volšteins 2017-01-01
Jānis Žagars 2018-09-01
Aiva Zariņa 2017-01-01
Aksels Zelmenis 2017-01-01
Alīna Zīle 2017-01-01
Edgars Zjukovs 2017-01-01
Emīls Zjukovs 2017-01-01
Daniela Zvejniece 2018-09-01

Treneri

Treneris No Līdz
Aija Latika 2017-01-01
Zoja Ribuša 2017-09-01
Rolands Sīlis 2017-01-01
Ilgvars Vaskis 2017-01-01

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Parka skriešanas seriāls 1.kārta 12. - 12. Aprīlis Alūksne, Latvija
Parka skriešanas seriāls 2.kārta 19. - 19. Aprīlis Alūksne
Parka skriešanas seriāls 3.kārta 26. - 26. Aprīlis Alūksne
Parka skriešanas seriāls 4.kārta 10. - 10. Maijs Alūksne
Parka skriešanas seriāls 5.kārta 17. - 17. Maijs Alūksne
Parka skriešanas seriāls 6.kārta 24. - 24. Maijs Alūksne
Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā 26. - 26. Maijs Pilssalas stadions, Alūksne
Vieglatlētikas sacensības 4-cīņā telpās C un D grupām 07. - 07. Novembris Alūksnes BJSS
Vieglatlētikas sacensības 4-cīņā telpās J, A, B grupām 14. - 14. Novembris Alūksnes BJSS
Parka skriešanas seriāls 1.kārta 11. - 11. Aprīlis Alūksne
Parka skriešanas seriāls 2.kārta 18. - 18. Aprīlis Alūksne
Parka skriešanas seriāls 3.kārta 25. - 25. Aprīlis Alūksne
Parka skriešanas seriāls 4.kārta 02. - 02. Maijs Alūksne
Parka skriešanas seriāls 5.kārta 09. - 09. Maijs Alūksne
Parka skriešanas seriāls 6.kārta 16. - 16. Maijs Alūksne
Parka skriešanas seriāls 7.kārta 23. - 23. Maijs Alūksne
"Alūksnes kausi" U-14, U-16, U-18 un vecāki 26. - 26. Maijs Alūksne, stadions
Vieglatlētikas sacensības 4-cīņā telpās 08. - 08. Novembris Alūksne, SACENSĪBAS ATCELTAS!!!
Vieglatlētikas sacensības 4-cīņā telpās 15. - 15. Novembris Alūksne, SACENSĪBAS ATCELTAS !!!!