Pasaules čempionāts vieglatlētikā veterāniem (8)

Norises datums: 29/06/2022 - 10/07/2022 Norises vieta: Tampere, Somija

Ziņas

Foto

Video

Komentāri (8)

Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 28/06/2022 23:30, pirms 1 nedēļas
Šodien tika atklāts Pasaules čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem Tamperē, kurš turpināsies līdz 10. jūlijam.
Veiksmi mūsu 46 Latviju pārstāvošajiem sportistiem, kuri startēs 24 dažādās vieglatlētikas disciplīnās uz starta kopā izejot vismaz 103 reizes (pusfinālus un finālus neskaitot)! Visbiežāk to darīs Valdis Ņilovs - 6 disciplīnas, Valdis Cela, Jānis Mankovskis - 4 disciplīnas (tai skaitā daudzcīņa) un Gunārs Rubenis - 4 disciplīnas.
Rīt, 29.06.2022 mūsu sportisti startu sāk 5 disciplīnās 100m, 5000m soļošana, 800m, Lodes grūšana un vīrieši daudzcīņā.
Ceram uz pirmajām godalgām!
Lai izdodas!!!
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 30/06/2022 22:58, pirms 6 dienām
Aizvadīta ļoti veiksmīga Latvijai 2. diena
World Masters Athletics championship Tampere 2022

Helēna Ringa - pasaules čempione vecmeistariem Lodes grūšanā S75 grupā - 9,81m !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 5000mRW V50 grupā - 25.12,74 !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - pasaules čempions vecmeistariem Desmitcīņā V70 grupā - 7133 punkti !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 2.vieta vecmeistariem Desmitcīņā V80 grupā - 5440 punkti !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 2.vieta vecmeistariem Lodes grūšanā S65 grupā - 10,09m !!! Sveicam !!!
Leontīne Vītola - 3.vieta vecmeistariem 100m skrējienā S80 grupā - 21,70 !!! Sveicam !!!

Maija Jakabsone - 4. vieta Lodes grūšanā S75 grupā - 9,24m
Zinaīda Rācenāja - 4. vieta 6km kross S75 grupā - 33,26
Boriss Dormidonovs - 6.vieta Lodes grūšanā V50 grupā - 13,93m
Ivars Lapiņš - 7.vieta 5000mRW V45 grupā - 27.51,41
Agra Brūne - 8.vieta Lodes grūšanā S70 grupā - 7,63m
Inta Liepa - 9. vieta 6km kross S75 grupā - 41,38
Ruta Kozlovska - 10. vieta 8km kross S65 grupā - 49,17
Valentīna Petrova - 10. vieta 6km kross S70 grupā - 32,53
Valdis Ņilovs - 10. vieta 8km kross V45 grupā - 25,43
Dzidra Širve - 11. vieta 6km kross S70 grupā - 37,11
Ņina Jurciņa - 12. vieta 6km kross S70 grupā - 40,20
Ginta Rassa - 12. vieta 8km kross S45 grupā - 35,02
Mareks Antons - 14. vieta 800m V40 grupā - 2.09,25
Ludmila Joce - 17. vieta 8km kross S45 grupā - 35,53

Sacensību rezultāti - www.emaci22.vercel.app/results
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 30/06/2022 23:05, pirms 6 dienām
Aizvadīta ļoti veiksmīga Latvijai 2. diena
World Masters Athletics championship Tampere 2022

Helēna Ringa - pasaules čempione vecmeistariem Lodes grūšanā S75 grupā - 9,81m !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 5000mRW V50 grupā - 25.12,74 !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - pasaules čempions vecmeistariem Desmitcīņā V70 grupā - 7133 punkti !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 2.vieta vecmeistariem Desmitcīņā V80 grupā - 5440 punkti !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 2.vieta vecmeistariem Lodes grūšanā S65 grupā - 10,09m !!! Sveicam !!!
Leontīne Vītola - 3.vieta vecmeistariem 100m skrējienā S80 grupā - 21,70 !!! Sveicam !!!

Maija Jakabsone - 4. vieta Lodes grūšanā S75 grupā - 9,24m
Zinaīda Rācenāja - 4. vieta 6km kross S75 grupā - 33,26
Boriss Dormidonovs - 6.vieta Lodes grūšanā V50 grupā - 13,93m
Ivars Lapiņš - 7.vieta 5000mRW V45 grupā - 27.51,41
Agra Brūne - 8.vieta Lodes grūšanā S70 grupā - 7,63m
Inta Liepa - 9. vieta 6km kross S75 grupā - 41,38
Ruta Kozlovska - 10. vieta 8km kross S65 grupā - 49,17
Valentīna Petrova - 10. vieta 6km kross S70 grupā - 32,53
Valdis Ņilovs - 10. vieta 8km kross V45 grupā - 25,43
Dzidra Širve - 11. vieta 6km kross S70 grupā - 37,11
Ņina Jurciņa - 12. vieta 6km kross S70 grupā - 40,20
Ginta Rassa - 12. vieta 8km kross S45 grupā - 35,02
Mareks Antons - 14. vieta 800m V40 grupā - 2.09,25
Ludmila Joce - 17. vieta 8km kross S45 grupā - 35,53

Sacensību rezultāti - www.emaci22.vercel.app/results
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 01/07/2022 18:33, pirms 5 dienām
01.jūlija sacensību rezultāti
Komanda krosā (Ginta Rassa, Ilona Kojaloviča, Ludmila Joce) - 2.vieta vecmeistariem S45 grupā - 1.42,17 !!! Sveicam !!!
Pēteris Ārents - 2.vieta vecmeistariem 800m skrējienā V65 grupā - 2.23,56 !!! Sveicam !!!
Vladimirs Orehovs - 2.vieta vecmeistariem 5000m soļošanā V70 grupā - 30.57,89 !!! Sveicam !!!
Andrejs Vācietis - 3.vieta vecmeistariem 5000m soļošanā V85 grupā - 45.46,19 !!! Sveicam !!!
Helēna Ringa - 3.vieta vecmeistariem Smaguma mešanā S75 grupā - 11,80m !!! Sveicam !!!

Komanda krosā (Valentīna Petrova, Dzidra Širve, Ņina Jurciņa) - 4. vieta S70 grupā - 1.50,31
Ginta Rassa - 8. vieta 800m S45 grupā - 2.30,98
Ludmila Joce - 10. vieta 800m S55 grupā - 2.57,29
Dace Saulīte - 17. vieta Smaguma mešanā S60 grupā - 7,33m
Sacensību rezultāti - https://wmatampere2022.com/results/
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 02/07/2022 18:35, pirms 4 dienām
02. jūlija sacensību rezultāti
Laila Pētersone - 4. vieta Lodes grūšanā S50 grupā - 11,10m
Juris Lebediks - 8.vieta Tāllēkšana V65 grupā - 4,49m
Inta Liepa - 9. vieta 6km kross S75 grupā - 41,38
Gunārs Rubenis - 10. vieta Smaguma mešanā V80 grupā - 8,25m
Jānis Gailis - 10. vieta 5000m skrējienā V45 grupā - 16.40,89
Valdis Ņilovs – 11. vieta 5000m skrējienā V45 grupā -16.47,99
Elīna Ringa - 13. vieta Lodes grūšanā S40 grupā - 7,14m
Ginta Rassa - 20. vieta 200m S45 grupā - 30,64
Ivars Katkevičs - 30. vieta 200m V35 grupā - 26,55
Sacensību rezultāti - https://wmatampere2022.com/results/
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 04/07/2022 23:35, pirms 2 dienām
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 10km soļošanā V50 grupā - 49,34 !!! Sveicam !!!
Modra Liepiņa - pasaules čempione vecmeistariem 10km soļošanā S35 grupā - 59,07 !!! Sveicam !!!
Ilona Kojaloviča - 3.vieta vecmeistariem Šķēpa mešanā S55 grupā - 32,17m !!! Sveicam !!!
Elīna Ringa - 3.vieta vecmeistariem kārtslekšanā S40 grupā - 2,70m !!! Sveicam !!!
Komanda 10km soļošanā (Baiba Frišenbrūdere, Modra Liepiņa, Vita Ormane) - 3.vieta vecmeistariem S35 grupā - 3.00,05 !!! Sveicam !!!

03. jūlija sacensību rezultāti
Dace Saulīte - 4. vieta 10km soļošanā S60 grupā - 01.20,41
Vladimirs Orehovs - 4. vieta 10km soļošanā V70 grupā -01.03,58
Baiba Frišenbrūdere - 5. vieta 10km soļošanā S35 grupā - 57,17
Vita Ormane - 7.vieta 5000m soļošanā S45 grupā - 32.00,41
Vita Ormane - 7.vieta 10km soļošanā S45 grupā - 1.03,40
Māra Rināsa - 7.vieta 10km soļošanā S55 grupā - 1.23,27
Ivars Lapiņš - 8.vieta 10km soļošanā V45 grupā - 57.07
Ludmila Joce - 13. vieta 5000m skrējienā S45 grupā - 23.29,10
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 05/07/2022 21:17, pirms 1 dienas
5. sacensību diena -
World Masters Athletics championship Tampere 2022
05.jūlija sacensību rezultāti

Maija Jakobsone - pasaules čempione vecmeistariem diska mešanā S75 grupā - 24,64 !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 3.vieta vecmeistariem diska mešanā S65 grupā - 27,11m !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - 3.vieta vecmeistariem augstlekšanā V70 grupā - 1,45m !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 3.vieta vecmeistariem augstlešanā V80 grupā - 1,35mi !!! Sveicam !!!
Juris Lebedoks - 7.vieta augstlekšanā V65 grupā - 1,35m
Laura Katkeviča - 7.vieta tāllekšanā S45 grupā - 4,71m
Agra Brūne - 11.vieta diska mešanā S70 grupā - 14,50m
Jānis Gailis - 20.vieta 1500m skrējienā V45 grupā - 4.30,12
Valdis Ņilovs - 24.vieta 1500m skrējienā V45 grupā - 4.33,83
Ivars Katkevičs - 24. vieta 400m V35 grupā - 58,66
Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija, biedrība 06/07/2022 20:56, pirms 13 stundām
6. sacensību diena -
World Masters Athletics championship Tampere 2022
06.jūlija sacensību rezultāti

Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 20km soļošanā V50 grupā - 1.42,40 !!! Sveicam !!!
Laila Pētersone - 2.vieta vecmeistariem Augstlēkšanā S50 grupā - 1,43m !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - 2.vieta vecmeistariem kārtslekšanā V70 grupā - 3,10m !!! Sveicam !!!
Vita Ormane - 4.vieta 20km soļošanā S45 grupā - 2.11,59
Jānis Mankovskis - 4.vieta Kārtslekšanā V80 grupā - 1,90m
Boriss Dormidonovs - 9.vieta Diska mešanā V50 grupā - 41,76m
Ivars Lapiņš - 9.vieta 20km soļošanā V45 grupā - 1:58,48
Sandis Sabajevs - 11.vieta tāllekšanā V35 grupā - 5,92m
Juris Zilverts - 12.vieta tāllekšanā V35 grupā - 5,85m
Guntis Zālītis - 14.vieta tāllekšanā V55 grupā - 4,99m