Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām > 300m barjeras

1. skrējiens

( 07.06.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Barjeru augstums IAAF Klasifikācija
180 5 Laura Osipenko 29.06.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS 45.65 76.20 I klase
216 6 Kitija Zaula 13.05.2004. LAT G. Teko, A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 46.77 76.20 II klase
39 2 Selīna Balakāne 19.02.2005. LAT A. Indriksone Bauskas BJSS 51.56 76.20 III klase
248 1 Keita Elīza Paukšēna 04.03.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 51.79 76.20 III klase

2. skrējiens

( 07.06.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Barjeru augstums IAAF Klasifikācija
82 5 Megija Asvere 30.08.2004. LAT L. Nagle Jelgavas BJSS 46.97 76.20 II klase
169 3 Krista Kločko 06.01.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS 48.87 76.20 II klase
144 4 Kerola Ozola 03.02.2005. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 49.82 76.20 II klase

3. skrējiens

( 07.06.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Barjeru augstums IAAF Klasifikācija
316 4 Natālija Jastrebova 15.01.2004. LAT L. Jēkabsone SS Arkādija 49.00 76.20 II klase
224 5 Mia Melbārde 06.01.2004. LAT V. Lācis Lāča SS 50.70 76.20 III klase
296 2 Jete Laiva 21.08.2005. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 53.06 76.20 III klase
213 1 Alise Smilte 21.09.2004. LAT R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 53.53 76.20 III klase
261 3 Līva Vasioleka 14.06.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 54.67 76.20 III klase
174 6 Alīna Ginta Kāposta 04.07.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS DSQ 76.20

4. skrējiens

( 07.06.2019. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Barjeru augstums IAAF Klasifikācija
103 2 Madara Ozoliņa 28.06.2004. LAT L. Nagle Jelgavas SC 47.77 76.20 II klase
41 3 Samanta Dorči 03.02.2004. LAT R. Maķevics, I. Dramačonoka Bauskas BJSS 49.67 76.20 II klase
258 6 Amanda Umule 29.12.2004. LAT Z. Kincis Ogres SC 52.89 76.20 III klase
147 5 Katrīna Skudra 27.09.2004. LAT I. Puķīte Lielvārdes SC 53.45 76.20 III klase
268 1 Evelīna Lismane 23.03.2005. LAT A. Zeile Olaines VK 53.67 76.20 III klase