Gunta Blūmiņa

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
18.08.1989.
Valsts:
Latvija
Klasifikācija:
II klase

Treneri

Treneris No Līdz
Aina Ziediņa 01.09.1997. 31.08.2008.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Siguldas Sporta skola Treneris 02.11.2009.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Elizabete Ābola 2012-09-01 2019-09-01
Dārta Auziņa 2012-09-01
Gustavs Auziņš 2014-09-01
Mārtiņš Auziņš 2014-09-01 2018-08-31
Adele Balanasa 2014-09-01
Marta Balanasa 2011-09-01
Elīna Balandina 2014-09-01 2017-07-30
Emīls Bangevics 2015-09-01
Darja Baranova 2014-09-01 2015-08-31
Mārtiņš Biķernieks 2014-09-01
Kristīne Brunere 2012-09-01
Nikola Bunde 2014-09-01
Reinis Burtnieks 2014-09-01 2018-08-31
Meldra Ceple 2019-01-01
Magda Cigle 2014-09-01
Madis Ciglis 2017-01-01
Nils Ciglis 2014-09-01
Martins Cīrulis 2013-01-01 2014-08-31
Ralfs Dadzītis 2016-01-01
Klāvs Eglītis 2015-09-01
Markuss Renārs Everss 2018-09-01 2018-10-01
Kristaps Feldmanis 2018-12-01
Matīss Fiļipovs
Matīss Oto Filippovs 2014-09-01
Līna Gaile 2011-09-01
Kristaps Garančs 2017-09-01
Paula Gintere 2019-06-01
Matīss Grahoļskis 2012-09-01 2015-01-01
Ralfs Inbergs 2011-09-01
Jēkabs Niklāvs Janovs 2012-09-01
Renārs Jumiķis 2014-09-01
Rainers Kašs 2012-09-01 2015-08-31
Ralfs Klamers 2012-09-01 2014-08-31
Nauris Kļaviņš 2015-01-01 2018-10-01
Marta Klinsone 2014-09-01
Katrīna Knoka 2014-09-01
Emīls Kravalis 2014-01-01
Jānis Kravalis 2014-01-01
Jete Laiva 2013-09-01
Oto Laiva 2013-09-01
Rūdolfs Lasmanis 2017-09-01
Elza Lešinska 2014-09-01
Ernests Lešinskis 2016-09-01
Rihards Liekniņš 2014-01-01 2017-11-01
Dāvids Liziņš 2018-09-01
Eduards Ločs 2013-09-01
Grieta Lucāne 2015-09-01
Paula Lucāne 2014-09-01
Regnārs Mazitāns 2013-09-01 2014-08-31
Monta Meistere 2014-09-01 2015-08-31
Rūta Meistere 2014-01-01
Ņikita Morozovs 2013-09-01
Dārta Neimane 2014-09-01
Sintija Nežborte 2016-01-01
Eduards Nikāzis 2015-01-01
Keita Nikolajeva 2015-09-01
Venijaanta Ozola 2012-09-01 2014-08-31
Artis Podziņš 2011-09-01
Sofija Puciello 2014-01-01 2018-08-31
Kristers Puķītis 2018-09-01
Reinis Rocēns 2012-09-01 2015-08-31
Raiens Rūja 2013-09-01
Krišjānis Salenieks 2014-09-01
Artūrs Šķesters 2009-09-01
Annija Šmaliņa 2019-01-01
Anne Grēta Stalidzāne 2013-09-01 2015-08-31
Elizabete Stankeviča 2009-09-01
Jasmīne Strode 2012-09-01 2018-10-01
Daniels Strods 2012-09-01
Jānis Stūrītis 2013-09-01
Martins Stūrītis 2017-09-01
Oskars Švarckopfs 2015-09-01
Rodrigo Švarckopfs 2015-09-01
Patrīcija Ūdre 2016-09-01
Jānis Urtāns 2014-09-01 2019-01-01
Estere Ūzuliņa 2015-09-01
Estere Vīksne 2009-09-01
Sonora Zaksa 2014-09-01
Keita Zeltiņa 2013-09-01
Mārtiņš Zemlītis 2012-09-01 2017-08-31

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
200m 29.7 542 III klase 24.07.2004. LR skolēnu spēles daudzcīņās(24.-25.07.)
300m 47.90 637 III klase 09.12.2005. Vidzemes sporta skolu sacensības Agr,juniori
400m 1:04.78 685 III klase 18.05.2005. Rīgas Jaunatnes čempionāts
600m 1:48.46 712 III klase 20.02.2010. Latvijas studentu ziemas atklātais čempionāts. 19-20,02
800m 2:27.1 728 II klase 13.06.2008. Latvijas olimpiāde (13.-15.06)
3000m 12:14.60 549 III klase 19.09.2008. Rīgas pilsētas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes
2000m kavēkļu skrējiens 8:12.4 I j. klase 16.07.2004. Skolēnu sporta spēles - junioru A-B grupa (16-18.07)
100m barjeras 18.11 III klase 09.06.2006. Latvijas čemp. daudzc. pieaug, jun, A gr. (9.-10.06)
400m barjeras 1:10.49 738 II klase 15.07.2006. Latvijas skolēnu sporta spēles A gr., juniori (15.-16.07)
10km 0:48:01.0 456 21.05.2017. Olaines apļi 2017
14km 1:42:53.0 01.10.2016. Siguldas kalnu maratons
17km 1:25:06.0 28.09.2008. Valmieras maratons, Latvijas čempionāts maratonā
23.00 km 2:18:31.0 29.07.2017. "Stirnu Buks" (Pokaiņu mežs)
10.5km 0:49:43.0 11.10.2014. Siguldas pusmaratons Skrien Latvija 7 posms

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
29.7 542 24.07.2004. Stadionā LR skolēnu spēles daudzcīņās(24.-25.07.) 0
29.87 547 09.06.2006. Stadionā Latvijas čemp. daudzc. pieaug, jun, A gr. (9.-10.06) 1