Ilze Stukule

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
14.09.1963.
Valsts:
Latvija
Klasifikācija:
II klase

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Kuldīgas novada sporta skola Treneris 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Endijs Abersons 2017-01-01
Kristaps Abersons 2017-01-01
Aivo Ansons 2017-01-01
Marks Ansons
Jānis Astičs 2017-01-01
Krista Brasla 2017-01-01
Maksimilians Brazovskis
Beāte Buka
Daila Cēberga 2017-01-01
Telma Marta Cimermane 2017-01-01
Kristaps Citlavs 2017-01-01
Liene Daškeviča 2017-01-01
Nikola Demčenko
Kristīne Dubure 2017-12-05
Līga Freiberga 2017-01-01
Mareks Gindra 2017-01-01
Roberts Gluškovs
Kristīne Grīnberga 2017-01-01
Zane Grīnberga 2017-01-01
Sendija Grīniņa 2017-01-01
Ralfs Gruntiņš 2017-01-01
Deivids Kristiāns Imangulovs
Līva Jakobsone 2017-01-01
Monta Jankovska 2017-01-01
Dāvis Jansons 2017-01-01
Jānis Jansons
Ērika Jēkabsone 2017-01-01
Kintija Jēkabsone 2017-01-01
Arians Jevdokimovs
Ksenija Kairiša
Niks Leo Kaltnieks
Artūrs Kalugins-Dzenis
Mārtiņš Kārkliņš 2017-01-01
Ādams Ķesters 2017-01-01
Marija Kima 2017-01-01
Rasma Ķīvīte 2017-01-01
Liene Krekovska 2017-01-01
Niklāvs Krūmiņš 2017-01-01
Rebeka Krupņikova 2017-01-01
Ernests Lācis 2017-01-01
Jānis Lancmanis 2017-01-01
Evelīna Laškova 2017-01-01
Luīze Ļebeģeva 2017-01-01
Aleksandra Ļeļa 2017-01-01
Emīls Līdaka 2017-01-01
Ieva Marska
Ritvars Marskis 2017-01-01
Niks Maulis 2017-01-01
Beatrise Miezīte 2017-01-01
Agrēta Elizabete Eliza Millere
Rihards Millers 2017-01-01
Marks Dornijs Murfijs
Elmārs Navickis 2017-01-01
Mareks Ņikiforovs 2015-09-01
Elza Olte 2017-01-01
Madara Ozola-Gutpelca
Anna Peskova 2017-01-01
Sanija Puriņa
Sanita Puriņa
Patriks Purviņš 2017-01-01
Agnija Putniņa 2017-01-01
Toms Raikstiņš 2017-01-01
Lauris Rimaševskis 2017-01-01
Sanija Robežniece 2017-01-01 2017-12-04
Estere Luīze Rožkalna 2017-01-01
Ralfs Ruiķis 2017-01-01
Janeks Rumbergs 2017-01-01
Niks Samauskis 2017-01-01
Jorens Stepanovs 2017-01-01
Aivis Štoks 2017-01-01
Anna Tilgale
Mārīte Turka 2017-01-01 2017-12-01
Monta Uzare 2017-01-01
Ieva Valdmane 2017-01-01
Aleksandrs Vaskops
Mārtiņš Vasmuss 2017-01-01
Dace Verpakovska 2017-01-01
Elza Marisa Vikštrema
Krista Paula Zaķe 2017-01-01
Ralfs Zazerskis
Edgars Ziņģis 2017-01-01
Ralfs Kristers Zirnis 2017-01-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
60m barjeras 11.1 13.02.2005. Baltijas valstu Ziemas čempionāts telpās veterāniem
Šķēpa mešana 31.12 II klase 27.09.2014. Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas kausa izcīņas sacensības,Ventspils
10km 0:50:25.0 379 18.03.2017. Rozentāla skriešanas svētki 2017,Saldus
Pusmaratons 1:54:49.0 320 02.04.2017. 37th Berlin Half Marathon
12km 1:12:29.0 22.10.2016. Taku skrējiens Stirnu buks 7.posms,Beverīnas pilskalns
15km 2:01:13.0 02.08.2014. "Cēsis ECO Trail" Ultra Marathon
3km 0:15:19.0 31.12.2012. Ventspils Vecgada skrējiens/Ventspils OC pl,12.00.
11km 1:01:09.0 15.04.2017. "Stirnu Buks" (Ogres "Zilie kalni")
4.60 km 0:22:58.0 17.07.2011. Liepājas pusmaratons
10.5km 0:53:22.0 10.10.2015. BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Siguldas pusmaratons, 7.posms - Fināls
13km 1:20:07.0 24.09.2016. Taku skrējiens Stirnu buks 6.posms,Mākoņkalns

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums Barjeru augstums
11.1 13.02.2005. Telpās Baltijas valstu Ziemas čempionāts telpās veterāniem 0 76.20

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai 16. - 16. Novembris Sacensību direktors Palīgpersonāls
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 08. - 09. Februāris Galvenais tiesnesis