Emīls Bangevics

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
11.01.2005.
Valsts:
Latvija
Licence:
265
Klasifikācija:
III klase

Treneri

Treneris No Līdz
Gunta Blūmiņa 01.09.2015.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Siguldas Sporta skola Sportists 01.09.2015.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
60m 8.5 II j. klase 23.11.2018. LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām
100m 14.10 207 III j. klase 05.05.2019. Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U 16, veltīts P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
200m 28.75 264 III j. klase 16.03.2019. Viru sporta skolas atklātās jaunatnes sacensības telpās
300m 51.14 67 14.06.2016. Valmieras spēles I kārta
4x100m 51.51 400 II j. klase 03.05.2019. Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14
4x200m 1:50.53 349 II j. klase 16.11.2018. Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai
60m barjeras 9.74 11.02.2018. Latvijas U14 čempionāts
110m barjeras 17.64 III klase 03.05.2019. Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14
Tāllēkšana 4.99 500 II j. klase 10.02.2019. Maxima Jaunatnes kauss
Trīssoļlēkšana 10.32 473 III j. klase 25.01.2019. Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās
Augstlēkšana 1.55 527 I j. klase 16.11.2018. Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai
400+300+200+100m 2:23.20 12.05.2018. IAAF jauno vieglatlētu diena
4x160m 1:29.67 23.02.2019. Latvijas U16 čempionāts
80m barjeras 12.87 21.05.2018. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupai
Jauktā 4x100m stafete 56.00 11.06.2018. Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā (atlase uz Poliju)
100+200+300+400m 2:09.66 29.06.2019. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
8.5 23.11.2018. Telpās LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām
8.7 202 25.01.2019. Telpās Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās
9.44 14.06.2016. Stadionā Valmieras spēles I kārta 1
10.28 19.09.2015. Stadionā Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" 1