Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām > Tāllēkšana

( 07.06.2019. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 172 17 Rēzija Kriķe 28.02.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS 5.44 878 II klase
2 180 8 Laura Osipenko 29.06.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS 5.14 813 III klase
3 100 14 Jana Andersone 30.11.2004. LAT L. Nagle Jelgavas SC 5.08 801 III klase
4 266 21 Nikoleta Šleiva 18.03.2004. LAT A. Priževoits Ogres SC 5.01 786 III klase
5 355 32 Patrīcija Jansone 21.12.2005. LAT R. Štrobinders, M. Štrobinders Talsu SS 4.64 707 I j. klase
6 105 1 Eva Svirkovska 07.12.2005. LAT L. Nagle Jelgavas SC 4.60 698 I j. klase
7 261 33 Līva Vasioleka 14.06.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 4.58 694 I j. klase
8 209 10 Laura Noriņa 13.08.2005. LAT G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 4.54 686 I j. klase
9 108 11 Alise Šalājeva 08.05.2005. LAT L. Nagle Jelgavas SC 4.50 677 I j. klase
10 38 4 Tīna Zēmane 07.02.2005. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 4.41 658 I j. klase
11 53 27 Megija Sirmā 27.10.2004. LAT R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 4.41 658 I j. klase
12 79 26 Lianda Žvirble 02.11.2005. LAT D. Vizule Dartija 4.38 652 I j. klase
13 173 6 Kerija Kupalinska 16.09.2005. LAT D. Lauva Liepājas SSS 4.38 652 I j. klase
14 208 2 Viktorija Luīze Mežgaile 23.04.2004. LAT R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 4.34 644 I j. klase
15 353 7 Anda Dansone 01.02.2005. LAT M. Štrobinders, R. Štrobinders Talsu SS 4.33 641 I j. klase
16 26 24 Alīna Zīle 28.09.2004. LAT A. Latika Alūksnes BJSS 4.31 637 I j. klase
17 159 38 Līva Altīte 29.08.2005. LAT J. Zilvers Liepājas SSS 4.28 631 I j. klase
18 262 16 Alise Vaskāne 20.08.2005. LAT A. Priževoits Ogres SC 4.26 627 I j. klase
19 417 15 Loreta Anna Plostniece 27.08.2004. LAT A. Ješkins Ādažu BJSS 4.22 618 I j. klase
20 198 34 Patrīcija Bramane 19.04.2005. LAT G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 4.21 616 I j. klase
21 112 20 Jekaterina Truhina 15.04.2004. LAT A. Titovs, A. Titovs Jūrmalas SS 4.20 614 I j. klase
22 424 18 Anete Zirnīte 25.03.2004. LAT M. Holsts Aizkraukles NSS 4.17 608 II j. klase
23 240 42 Denija Driksna 30.10.2005. LAT Ogres SC 4.10 593 II j. klase
24 52 5 Līva Ozola 10.08.2005. LAT R. Parandjuks Cēsu PSS 4.09 591 II j. klase
25 48 36 Krista Kalniņa 29.03.2005. LAT R. Parandjuks Cēsu PSS 4.06 585 II j. klase
26 66 9 Marta Zaremba 30.04.2005. LAT S. Velberga Dobeles SS 4.00 572 II j. klase
27 346 19 Elīza Zvēra 21.10.2005. LAT I. Zālīte SS Arkādija 3.99 570 II j. klase
28 42 40 Keita Kondore 04.10.2005. LAT A. Indriksone Bauskas BJSS 3.90 551 II j. klase
29 25 31 Enija Paleja 25.07.2005. LAT A. Latika Alūksnes BJSS 3.88 547 III j. klase
30 1 37 Ramona Bičenko 20.11.2005. LAT I. Vītola Aizkraukles NSS 3.85 541 III j. klase
31 13 28 Amanda Estere Reimarte 22.01.2004. LAT M. Holsts Aizkraukles NSS 3.81 532 III j. klase
32 278 29 Laura Anna Lucika 28.09.2005. LAT G. Kļaviņš, A. Feteris Salaspils SS 3.79 528 III j. klase
33 260 12 Daniela Varlamova 26.09.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 3.72 514 III j. klase
34 179 23 Anna Mūrniece 12.09.2005. LAT J. Zilvers Liepājas SSS 3.69 507 III j. klase
35 235 39 Paula Estere Rutule 16.12.2005. LAT A. Sorokina Mārupes SC 3.60 489 III j. klase
36 247 3 Melānija Mazule 30.09.2005. LAT Z. Kincis Ogres SC 3.42 451
37 232 30 Enija Krasovska 05.02.2005. LAT A. Sorokina Mārupes SC 3.37 441
37 13 Emīlija Tralmaka 15.07.2004. LAT M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis NM
8 41 Vendija Kokare 09.09.2005. LAT M. Holsts Aizkraukles NSS NM