Latvijas izlases kandidāti

100m vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristers Čams 11.04 0.0 L. Nagle Jelgavas SC 30.10.1999. 874 First-class XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
2 Austris Karpinskis 11.07 -0.3 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 866 First-class Riga championships 31.05.2019.
3 Pāvels Titovs 11.25 0.7 J. Titova Jūrmalas SS 06.09.2000. 814 First-class Sportland cup 26.06.2019.
4 Rinalds Valts Zariņš 11.29 0.7 A. Feteris, A. Trumpe Salaspils SS 25.12.2000. 803 First-class Sportland cup 26.06.2019.
5 Dmitrijs Jefimovs 11.33 0.7 D. Hadakovs Daugavpils NSS, VK Olimpija 11.06.1998. 791 First-class Sportland cup 26.06.2019.
6 Emīls Rūgums 11.36 -0.9 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 783 Second-class Riga championships 31.05.2019.

200m vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksandrs Kucs 21.81 0.0 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1014 Master Latvian U18 and U20 indoor championships 08.02.2019.
2 Iļja Petrušenko 22.09 0.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 913 First-class LSSS slēgtās sacensības U18 grupai 31.01.2019.
3 Austris Karpinskis 22.22 -0.1 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 895 First-class Latvian championships 27.07.2019.
4 Aleksandrs Visockis 22.65 -0.7 A. Domaņins Daugavpils ISVS 20.02.1999. 838 First-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.

400m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Iļja Petrušenko 47.36 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1022 Master Latvian championships 27.07.2019.
2 Austris Karpinskis 47.40 M. Lūse Auseklis 14.06.1998. 1019 Master Latvian championships 27.07.2019.
3 Aleksandrs Kucs 47.58 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1007 Candidate for master Viļņas atklātais čempionāts 10.07.2019.
4 Maksims Sinčukovs 48.14 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1033 Candidate for master New Mexico Classic 01.02.2019.
5 Daniels Bambals 48.43 V. Lācis Lāča SS 02.08.1998. 954 Candidate for master Tradicionālās sporta kluba Cosma atklatās sacensības 03.07.2019.
6 Aleksandrs Madijarovs 49.86 P. Karlivāns, E. Voitkevičs Valmieras BSS, Valmieras VK 05.07.1999. 866 First-class Riga championships 31.05.2019.

800m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Daniels Bambals 1:50.29 V. Lācis Lāča SS 02.08.1998. 1018 Candidate for master Baltic Team championships/ President's cup 15.06.2019.
2 Maksims Sinčukovs 1:51.04 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 996 Candidate for master 2019 Villie Villiams Classics College,Arizona 15.03.2019.
3 Rojs Puks 1:51.51 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 983 Candidate for master Sportland cup 26.06.2019.
4 Edgars Pavārs 1:54.30 R. Ābeltiņa SS Arkādija 23.03.1999. 907 First-class Sportland cup 26.06.2019.

1500m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rojs Puks 3:54.18 D. Lauva Liepājas SSS 05.02.2000. 924 Candidate for master EUROPEAN ATHLETICS U20 CHAMPIONSHIPS 18.07.2019.
2 Artūrs Niklāvs Medveds 4:03.32 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 816 First-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.
3 Emīls Stiprais 4:05.69 A. Krauklītis, A. Saņņikovs Madonas BJSS 20.04.1999. 789 Second-class XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
4 Andrejs Bānis 4:08.91 A. Feteris Salaspils SS 02.07.1999. 753 Second-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.

3000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Artūrs Niklāvs Medveds 8:40.50 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 831 First-class Latvian championships 27.07.2019.
2 Ēvalds Kuļikovs 9:28.80 A. Domaņins Daugavpils ISVS 15.04.1999. 612 Second-class 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” 05.01.2019.
3 Vjačeslavs Ivanovs 9:29.68 A. Domaņins Daugavpils ISVS 07.11.2000. 595 Second-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.

5000m vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Artūrs Niklāvs Medveds 15:01.14 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 806 First-class XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.

10000m vīriešiem

110m/b vīriešiem

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Emīls Rūgums 15.12 -0.4 106.70 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 873 Candidate for master XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
2 Niks Samauskis 15.38 -2.6 106.70 P. Karlivāns MSĢ, Valmieras BSS 02.04.1999. 831 First-class Riga championships 31.05.2019.
3 Krišjānis Beļaunieks 15.47 -2.6 106.70 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 817 First-class Riga championships 31.05.2019.
4 Armands Buivids 15.68 0.2 106.70 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 03.06.1998. 784 First-class Baltic Team championships/ President's cup 15.06.2019.

400m/b vīriešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Sinčukovs 49.83 91.40 V. Beļikovs Liepājas SSS 26.06.1998. 1138 Meistars Eiropas komandu čempionāts (2. līga) 10.08.2019.
2 Iļja Petrušenko 51.73 91.40 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 20.04.1999. 1046 Meistars Itālijas klubu čempionāts Florencē un Orvieto 16.06.2019.
3 Kārlis Eiduks 57.97 91.40 L. Nagle Jelgavas SC 05.09.2000. 769 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.
4 Kristaps Ozols 1:00.90 91.40 Z. Gulbis Madonas BJSS 21.08.2000. 653 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2019.

3000m/kav vīriešiem

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Artūrs Niklāvs Medveds 9:15.41 91.40 M. Pūpola Ventspils MK, Liepājas raj. SS 17.11.1999. 931 Candidate for master Riga Cup 2019 04.06.2019.
2 Andrejs Bānis 10:13.82 A. Feteris Salaspils SS 02.07.1999. Second-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.
3 Rihards Serģis 10:28.81 91.40 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 20.07.1999. Second-class NJCAA Region Outdoor Championships,Butler Coutry CC 02.05.2019.

Tāllēkšana vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Roberts Jānis Zālītis 7.47 0.0 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 1023 Candidate for master International U20 match 25.02.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 7.23 0.0 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 971 Candidate for master Latvian Combined events and race walking championships 26.01.2019.
3 Emīls Rūgums 6.93 0.0 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 907 First-class Latvian Combined events and race walking championships 26.01.2019.
4 Niks Samauskis 6.89 -0.4 P. Karlivāns MSĢ, Valmieras BSS 02.04.1999. 899 First-class European Combined Events Team Championships 05.07.2019.

Trīssoļlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Armands Aivis Gorbačovs 14.57 0.0 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 09.03.2000. 908 First-class Latvian U18 and U20 indoor championships 08.02.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 14.44 0.8 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 895 First-class Latvian championships 27.07.2019.
3 Artis Duļbinskis 14.09 0.9 I. Kairišs Balvu SS 19.07.2000. 858 Second-class Riga championships 31.05.2019.
4 Edgars Bulāns 13.97 0.3 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 20.03.1999. 846 Second-class Latvian championships 27.07.2019.

Augstlēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rihards Vaivads 2.05 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 958 Candidate for master Riga championships 01.02.2019.
2 Edvīns Voitiņš 2.02 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 04.08.1999. 932 Candidate for master Lietuvas federācijas kausa izcīņa 26.01.2019.
3 Sandis Rošāns 2.00 Z. Gulbis, A. Krauklīte, V. Bonders Madonas BJSS 19.12.1999. 914 First-class Sportland CUP 12.01.2019. 15:00
4 Niks Samauskis 2.00 P. Karlivāns MSĢ, Valmieras BSS 02.04.1999. 914 First-class Latvian Combined events championships 08.06.2019.

Kārtslēkšana vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Marks Aleksandrs Harčenko 4.80 I. Izotovs, M. Ārents SS Spars 10.11.2000. 940 Candidate for master International U20 match 25.02.2019.
2 Krišjānis Beļaunieks 4.30 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 806 First-class Sportland cup 26.06.2019.
3 Niks Samauskis 4.10 P. Karlivāns MSĢ, Valmieras BSS 02.04.1999. 753 First-class Latvian Combined events championships 08.06.2019.
4 Rūdolfs Vucāns 4.05 R. Vucāns Preiļu BJSS 19.09.1999. 740 Second-class Riga championships 01.02.2019.

Lodes grūšana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Lauris Kaufmanis 15.22 7.260 G. Gailītis MSĢ, Bauskas BJSS 16.04.1998. 837 First-class Riga championships 31.05.2019.
2 Aleksandrs Ķuneļs 14.20 7.260 J. Markevičs, A. Ķunels Daugavpils ISVS 05.10.1999. 776 First-class Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušiem un jaunatnei 31.08.2019.
3 Krišjānis Beļaunieks 13.59 7.260 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 740 Second-class Latvian Combined events and race walking championships 26.01.2019.
4 Dins Demidočkins 13.22 7.260 M. Gerke, G. Gailītis Valkas novada BJSS, MSĢ 06.01.2000. 718 Second-class Latvian indoor championships 16.02.2019.

Šķēpa mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Patriks Gailums 79.91 800.000 V. Eiduka SS Arkādija 10.05.1998. 1100 Master XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
2 Krišjānis Suntažs 79.23 800.000 M. Štrobinders Talsu SS, Enterprise 19.12.2000. 1090 Master EUROPEAN ATHLETICS U20 CHAMPIONSHIPS 18.07.2019.
3 Matīss Velps 74.45 800.000 G. Markss Smiltenes SC 09.07.1999. 1022 Master Javelin Cup 2019,Valga 21.09.2019.
4 Miks Oskerko 71.63 800.000 M. Štrobinders Talsu SS 17.06.1998. 982 Candidate for master Talsu novada domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 09.07.2019.

Diska mešana vīriešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Aleksandrs Volkovs 49.30 2.000 M. Urtāns Cēsu PSS 18.12.1999. 864 Candidate for master Sportland cup 26.06.2019.
2 Lauris Kaufmanis 47.00 2.000 G. Gailītis MSĢ, Bauskas BJSS 16.04.1998. 822 First-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.
3 Andžejs Vents Lūsis 46.01 2.000 G. Gailītis, L. Dzene 25.02.2000. 804 First-class "Svētavots" kauss diska mešanā 17.08.2019.
4 Aleksandrs Ķuneļs 44.32 2.000 J. Markevičs, A. Ķunels Daugavpils ISVS 05.10.1999. 773 First-class Latvian championships 27.07.2019.

Vesera mešana vīriešiem

Desmitcīņa vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Krišjānis Beļaunieks 7108 A. Eikens, A. Krauklīte Madonas BJSS, Enterprise 10.07.1998. 989 Candidate for master European Combined Events Team Championships 05.07.2019.
2 Niks Samauskis 6504 P. Karlivāns MSĢ, Valmieras BSS 02.04.1999. 897 First-class European Combined Events Team Championships 05.07.2019.
3 Dāvids Kutra 6332 R. Maķevics Bauskas BJSS, Enterprise 22.04.1999. 871 First-class Latvian Combined events championships 08.06.2019.
4 Emīls Rūgums 4008 R. Maķevics Bauskas BJSS, Aversa 16.06.1999. 524 Latvian Combined events championships 08.06.2019.

20km soļošana vīriešiem

50km soļošana vīriešiem

Pusmaratons vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Maksims Bogdanovs 1:15:58.0 G. Auziņš Tukuma VK 24.12.1998. 618 Second-class Lattelecom Riga marathon/ Latvian marathon championships 18.05.2019.

Maratons vīriešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Henrijs Lērme 2:59:45.0 27.09.2000. 442 Second-class Valmieras maratons, Skrien Latvija 7. posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā 15.09.2019.

100m sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Līga Vecbērza 11.91 0.7 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 1009 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
2 Asnāte Kalniņa 12.45 0.6 M. Lūse Auseklis, Limbažu un Salacgrīvas NSS 28.05.1999. 904 First-class Sportland cup 26.06.2019.
3 Alevtina Gūtmane 12.71 0.6 N. Milbrete SS Arkādija 15.03.1999. 856 First-class Sportland cup 26.06.2019.
4 Kristīne Kalnmača 12.96 -0.2 I. Avotiņa, K. Kuplis LSPA 13.12.1998. 810 Second-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.
5 Kitija Frolova 13.07 0.6 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 791 Second-class Sportland cup 26.06.2019.
6 Madara Kaire 13.20 0.4 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 768 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 06.05.2019.

200m sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Patrīcija Karlīna Roshofa 24.37 1.1 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 1001 Candidate for master Baltic Team championships/ President's cup 15.06.2019.
2 Līga Vecbērza 25.04 0.5 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 938 Candidate for master XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
3 Asnāte Kalniņa 25.38 1.3 M. Lūse Auseklis, Limbažu un Salacgrīvas NSS 28.05.1999. 907 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
4 Amanda Savicka 25.63 0.0 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 885 First-class EUROPEAN ATHLETICS U20 CHAMPIONSHIPS 18.07.2019.

400m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Patrīcija Karlīna Roshofa 54.19 G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 19.01.1999. 1043 Candidate for master Mountain West Outdoor Track&Field Championship 08.05.2019.
2 Viktorija Osipenko 57.27 V. Lācis Lāča SS 15.01.1999. 931 First-class Sportland Cup 19.07.2019.
3 Marija Medvedeva 58.32 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 894 First-class Latvian championships 27.07.2019.
4 Anna Ševčenko 58.69 V. Lācis Jelgavas BJSS, Gioiatletica 10.02.1999. 916 First-class Latvian indoor championships 16.02.2019.
5 Agita Švetere 59.28 V. Lācis Lāča SS 25.04.1999. 861 First-class Sportland Cup 19.07.2019.
6 Kitija Frolova 59.38 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 858 First-class Latvian championships 27.07.2019.

800m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Marija Medvedeva 2:10.89 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 976 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
2 Agita Švetere 2:11.78 V. Lācis Lāča SS 25.04.1999. 961 Candidate for master Sportland cup 26.06.2019.
3 Viktorija Osipenko 2:12.63 V. Lācis Lāča SS 15.01.1999. 947 First-class Sportland cup 26.06.2019.
4 Daira Deičmane 2:13.07 V. Lācis Lāča SS 08.05.1999. 940 First-class Relegh Relays,NC State Raleigh 29.03.2019.

1500m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Patrīcija Eiduka 4:55.92 I. Eiduks Aizkraukles NSS 01.02.2000. 798 Second-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
2 Anna Marija Petrakova 5:00.91 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 765 Second-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
3 Simona Alise Salmiņa 5:08.57 M. Vilcāne, V. Beļikovs Līvānu BJSS 04.02.1999. 731 Second-class Riga championships 01.02.2019.

3000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anastasija Vidončikova 10:51.40 A. Fomenko Jelgavas BJSS, Gioiatletica 29.07.1999. 779 Second-class Riga championships 01.02.2019.
2 Anna Marija Petrakova 10:58.13 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 745 Second-class XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.
3 Anastasija Geraseva 11:09.90 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 713 Second-class Latvian 29th Universiade 10.05.2019.
4 Simona Alise Salmiņa 11:19.35 M. Vilcāne, V. Beļikovs Līvānu BJSS 04.02.1999. 688 Second-class XXXV SELL spēles Allita 17.05.2019.

5000m sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anastasija Geraseva 19:10.05 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 729 Second-class Latvian championships 27.07.2019.

10000m sievietēm

100m/b sievietēm

# Athlete Result Wind Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Paula Sprudzāne 14.31 0.0 83.80 E. Voitkevičs SS Arkādija, Gioiatletica 19.03.1999. 979 Candidate for master Southland Conference Outdoor,Northwestern St 03.05.2019.
2 Amanda Savicka 14.81 -0.1 83.80 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 918 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
3 Kristīne Siksaliete 15.14 -1.7 83.80 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 878 First-class Riga championships 31.05.2019.
4 Terēze Gipsle 15.92 -0.5 83.80 D. Stumbre Liepājas SSS 27.01.2000. 789 First-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.

400m/b sievietēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anna Ševčenko 1:07.31 76.20 V. Lācis Jelgavas BJSS, Gioiatletica 10.02.1999. 819 First-class Rete General Meeting Napoles Salerno 30.05.2019.
2 Anastasija Ivanova 1:07.46 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 20.03.2000. 815 First-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
3 Madara Kaire 1:07.63 76.20 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 811 First-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
4 Terēze Gipsle 1:11.93 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 27.01.2000. 703 Second-class Riga championships 31.05.2019.

3000m/kav sievietēm

# Athlete Result Hurdles Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anna Marija Petrakova 11:56.62 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, VK Olimpija 14.06.2000. 832 Second-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.

Tāllēkšana sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rūta Kate Lasmane 6.07 1.0 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1014 Candidate for master Riga Cup 2019 04.06.2019.
2 Ieva Turķe 6.01 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1001 Candidate for master Tyson Invitational 08.02.2019.
3 Kristīne Siksaliete 5.99 0.0 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 996 Candidate for master 7. Martina Kutmana piemiņas sacensības 05.02.2019.
4 Līga Vecbērza 5.98 0.3 J. Volajs SB " Roja" 12.05.1998. 994 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.

Trīssoļlēkšana sievietēm

# Athlete Result Wind Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Rūta Kate Lasmane 13.57 0.8 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1073 Master Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
2 Ieva Turķe 12.96 0.0 A. Čākurs Tukuma VK 23.07.1998. 1011 Candidate for master Tyson Invitational 08.02.2019.
3 Patrīcija Muravjova 12.33 0.0 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 02.12.2000. 948 First-class Latvian indoor championships 16.02.2019.
4 Laura Laurita Ķergalve 11.79 0.0 G. Auziņš Tukuma SS 27.10.2000. 893 Second-class Latvian indoor championships 16.02.2019.

Augstlēkšana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristīne Siksaliete 1.74 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 965 First-class Latvian indoor championships 16.02.2019.
2 Amanda Savicka 1.70 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 926 First-class Baltic U16 and U20 team championships 13.07.2019.
3 Frederika Rūmniece 1.69 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars, Valsugana 04.05.2000. 916 First-class Rete General Meeting Napoles Salerno 30.05.2019.
4 Rebeka Ozolniece 1.65 D. Stumbre Liepājas SSS 15.06.2000. 878 First-class Latvian Combined events and race walking championships 26.01.2019.

Kārtslēkšana sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anete Jete Meiere 3.50 M. Ārents SS Spars 11.08.1998. 807 Candidate for master Kuldiga Catherine's cup 2019 19.01.2019.
2 Samanta Homiča 3.30 I. Izotovs, A. Eikens MSĢ, Vecumnieki 25.05.1999. 747 First-class Kārtslēkšanas sacensības Tartu 19.02.2019.

Lodes grūšana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Lāsma Padedze 14.33 4.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 854 Candidate for master METRO ATLANTIC INDOOR TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS NEW YORK 16.02.2019.
2 Kristīne Strazdīte 13.68 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 814 First-class JDL Early Bird Invitational 08.12.2019.
3 Kristīne Siksaliete 13.66 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 812 First-class Latvian Combined events championships 08.06.2019.
4 Ieva Šēra 13.45 4.000 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 24.07.2000. 799 First-class Sportland CUP 12.01.2019. 13:30

Šķēpa mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Laine Donāne 53.37 600.000 T. Donāne, A. Vaivads Jēkabpils SC, Valsugana 01.10.1998. 955 Candidate for master EUROPEAN ATHLETICS U23 CHAMPIONSHIPS 11.07.2019.
2 Linda Luīze Šalme 51.39 600.000 G. Teko, I. Eversone Limbažu un Salacgrīvas NSS 27.06.1998. 919 Candidate for master Latvian championships 27.07.2019.
3 Signe Vilhovika 44.64 600.000 G. Kļaviņš Salaspils SS 30.08.2000. 794 First-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2019.
4 Amanda Savicka 44.31 600.000 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 788 First-class Latvian championships 27.07.2019.

Diska mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristīne Strazdīte 46.68 1.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 827 Candidate for master Valgamaa 2019.a. lahtised meistrivõistlused kergejõustikus,Valga 12.06.2019.
2 Lāsma Padedze 43.71 1.000 A. Priževoits Ogres SC 29.07.1998. 772 First-class Metro Atlantic Outdoor Track&Field,Monmouth 04.05.2019.
3 Rota Rulle 42.72 1.000 I. Grava, V. Smoča Rūjienas SS, MSĢ, Valmieras VK 27.09.2000. 754 First-class Riga championships 31.05.2019.
4 Lelde Mieze 39.89 1.000 R. Blumbergs, V. Smoča Kuldīgas SS, MSĢ 30.07.1999. 702 Second-class Winter Latvian Discus throwing championships 30.03.2019.

Vesera mešana sievietēm

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristīne Strazdīte 44.43 4.000 P. Karlivāns Valmieras BSS 17.08.1999. 682 First-class HPU VERT KLASSE,HIGH POINT 21.03.2019.

Septiņcīņa sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kristīne Siksaliete 5403 P. Karlivāns Valmieras BSS, Valmieras VK 31.10.1998. 958 Master Latvian Combined events championships 08.06.2019.
2 Amanda Savicka 5272 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 933 Master Latvian Combined events championships 08.06.2019.
3 Kitija Frolova 3442 M. Rūgums Bauskas BJSS 01.12.1999. 584 Second-class Latvian Combined events championships 08.06.2019.
4 Rebeka Ozolniece 2542 D. Stumbre Liepājas SSS 15.06.2000. 416 Third-class Baltic Combined events team championships 25.05.2019.

20km soļošana sievietēm

Pusmaratons sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anastasija Geraseva 1:27:15.0 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 768 Second-class Tallinna marathon 08.09.2019.

Maratons sievietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Anastasija Geraseva 3:17:07.0 I. Marhele Jelgavas SC 07.07.1998. 716 Second-class Rhein Energie Koln marathon 13.10.2019.