Latvijas izlases kandidāti

100m junioriem

200m junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Kucs 21.39 0.4 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 1011 Meistarkandidāts Sportland kauss V posms 14.07.2018.
2 Artūrs Pastors 21.98 -2.1 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 928 Meistarkandidāts Sportland kauss III posms 17.05.2018.
3 Oskars Grava 22.51 -1.5 A. Saņņikovs SS Arkādija 07.10.2001. 857 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
4 Emīls Kristofers Jonāss 22.52 1.5 V. Lācis Lāča SS 15.01.2001. 855 I klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.

400m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Kucs 48.03 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 979 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Artūrs Pastors 49.50 Z. Kincis Ogres SC 15.03.2001. 888 I klase Latvijas 28. studentu Universiāde 11.05.2018.
3 Oļegs Kozjakovs 50.39 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. 835 I klase Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
4 Rojs Puks 51.06 D. Lauva Liepājas SSS, Enterprise 05.02.2000. 797 II klase Sportland kauss III posms 17.05.2018.
5 Gints Drigulis 51.40 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. 777 II klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām 25.05.2018.
6 Aksels Blanks 51.41 G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 03.07.2001. 777 II klase Latvijas 28. studentu Universiāde 11.05.2018.

800m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rojs Puks 1:54.73 D. Lauva Liepājas SSS, Enterprise 05.02.2000. 896 I klase Prezidenta Balva 16.06.2018. 12:40
2 Artjoms Gorjačko 1:55.31 A. Domaņins Daugavpils ISVS 07.06.2000. 880 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 28.07.2018.
3 Aksels Blanks 1:56.36 G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 03.07.2001. 853 I klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
4 Artis Rožkalns 1:56.78 A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 28.03.2000. 842 I klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.

1500m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rojs Puks 4:02.34 D. Lauva Liepājas SSS, Enterprise 05.02.2000. 866 I klase Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības 24.02.2018.
2 Artjoms Gorjačko 4:06.45 A. Domaņins Daugavpils ISVS 07.06.2000. 780 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Aksels Blanks 4:10.71 G. Bitītis Salaspils SS, MSĢ 03.07.2001. 733 II klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
4 Rikards Raimo 4:11.24 R. Ābeltiņa SS Arkādija 17.01.2000. 727 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 28.07.2018.

3000m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristiāns Upenieks 9:15.91 J. Višķers, J. Razgalis SK "Tērauds", Ādaži 11.03.2001. 671 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
2 Artjoms Gorjačko 9:21.54 A. Domaņins Daugavpils ISVS 07.06.2000. 645 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
3 Rikards Raimo 9:25.60 R. Ābeltiņa SS Arkādija 17.01.2000. 626 II klase Rīgas čempionāts 09.02.2018.
4 Santis Setkovskis 9:32.62 S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes NSS, VK Olimpija 13.04.2001. 594 II klase Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' 06.01.2018.

5000m junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Matīss Kupcis 16:29.53 Z. Karols Aizkraukles NSS 02.03.2000. 563 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
2 Santis Setkovskis 16:32.7 S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes NSS, VK Olimpija 13.04.2001. 555 III klase Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 25.09.2018.
3 Vladislavs Suvorovs 16:39.5 S. Petrakovs Daugavpils NSS, VK Olimpija 12.08.2000. 539 III klase Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 25.09.2018.
4 Rainers Trubačs 17:24.18 V. Neištadte Preiļu BJSS 20.02.2000. 435 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

110m/b junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oļegs Kozjakovs 14.59 1.3 91.40 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 18.05.2018.
2 Kristiāns Skuruls 14.86 0.6 91.40 I. Skurule Kuldīgas SS 05.02.2001. I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Karims Ali 14.88 0.8 91.40 A. Priževoits Ogres SC 16.01.2001. I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
4 Aleksandrs Kālis 15.01 1.5 99.10 D. Lauva Liepājas SSS 27.09.2000. I klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.

400m/b junioriem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Gints Drigulis 53.06 83.80 D. Stumbre Liepājas SSS 14.08.2001. Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
2 Aleksandrs Kucs 54.53 91.40 A. Noris Jēkabpils SS 20.09.2000. 916 Meistarkandidāts Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.
3 Artūrs Vecbaštiks 55.81 83.80 D. Stumbre Liepājas SSS 09.03.2001. Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
4 Adrians Kālis 57.64 91.40 D. Lauva Liepājas SSS 27.09.2000. 782 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

3000m/kav junioriem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Santis Setkovskis 10:23.49 91.40 S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes NSS, VK Olimpija 13.04.2001. 678 II klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.
2 Matīss Kupcis 10:23.93 91.40 Z. Karols Aizkraukles NSS 02.03.2000. 677 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Mārcis Adamovičs 10:32.14 91.40 V. Neištadte Preiļu BJSS 25.02.2000. 649 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
4 Vladislavs Suvorovs 10:32.99 91.40 S. Petrakovs Daugavpils NSS, VK Olimpija 12.08.2000. 646 III klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.

Tāllēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Roberts Jānis Zālītis 7.25 1.0 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 976 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Oļegs Kozjakovs 7.18 0.0 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. 961 Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 27.01.2018.
3 Artūrs Šarkovičs 7.17 0.0 I. Radeviča Krāslavas SS 06.10.2001. 958 Meistarkandidāts Rīgas čempionāts U18 jaunatnei 23.02.2018.
4 Artis Duļbinskis 6.77 0.0 I. Kairišs Balvu SS 19.07.2000. 873 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.

Trīssoļlēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artis Duļbinskis 14.85 0.0 I. Kairišs Balvu SS 19.07.2000. 937 I klase Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības 24.02.2018.
2 Armands Aivis Gorbačovs 14.58 0.4 Z. Karols Aizkraukles NSS 09.03.2000. 909 I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
3 Roberts Jānis Zālītis 14.30 0.0 E. Voitkevičs SS Arkādija, Enterprise 14.09.2000. 880 I klase Rīgas čempionāts 09.02.2018.
4 Artūrs Šarkovičs 14.09 0.0 I. Radeviča Krāslavas SS 06.10.2001. 858 II klase Baltijas U18 čempionāts 03.03.2018.

Augstlēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oļegs Kozjakovs 2.01 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. 923 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 27.01.2018.
2 Anatolijs Šavecs 2.00 J. Markevičs Daugavpils ISVS 26.11.2000. 914 I klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
3 Rihards Vaivads 2.00 I. Vītola Aizkraukles NSS 06.10.2000. 914 I klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.
4 Armands Aivis Gorbačovs 1.97 Z. Karols Aizkraukles NSS 09.03.2000. 888 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.

Kārtslēkšana junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marks Aleksandrs Harčenko 4.70 I. Izotovs 10.11.2000. 913 Meistarkandidāts Rīgas čempionāts 06.07.2018.
2 Oļegs Kozjakovs 4.20 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. 780 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Ralfs Ūdris 3.90 R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 700 II klase Valmieras VK pārbaudes sacensības kārtslēkšanā 03.08.2018.
4 Karims Ali 3.90 A. Priževoits Ogres SC 16.01.2001. 700 II klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 18.05.2018.

Lodes grūšana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oļegs Kozjakovs 17.66 5.000 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. Meistarkandidāts Rīgas čempionāts U18 jaunatnei 23.02.2018.
2 Ralfs Eduards Gauja 16.85 5.000 D. Mankusa Saldus SS 29.07.2001. I klase Manēžas kauss 2018 07.12.2018.
3 Artūrs Demidočkins 16.14 5.000 G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ, Enterprise 01.10.2001. Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
4 Dins Demidočkins 15.89 6.000 M. Gerke, G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ 06.01.2000. I klase 11. Karela Lētsari piemiņas sacensības 29.12.2018.

Šķēpa mešana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Krišjānis Suntažs 71.62 800.000 M. Štrobinders Talsu SS, Enterprise 19.12.2000. 982 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
2 Klāvs Ozoliņš 67.65 700.000 G. Markss Smiltenes SC 01.02.2001. Meistarkandidāts Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 17.06.2018.
3 Kristiāns Skuruls 60.76 700.000 I. Skurule Kuldīgas SS 05.02.2001. II klase Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" 02.06.2018.
4 Mareks Kojalovičs 59.85 700.000 I. Eversone SS Arkādija 25.04.2001. II klase Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 28.06.2018. 16:00

Diska mešana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oļegs Kozjakovs 51.86 1.500 V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. II klase Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā 13.06.2018.
2 Dins Demidočkins 51.19 1.750 M. Gerke, G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ 06.01.2000. I klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
3 Artūrs Demidočkins 46.72 1.500 G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ, Enterprise 01.10.2001. Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
4 Henriks Judziks 44.02 1.500 G. Gailītis Ventspils nov. BJSS, MSĢ 25.11.2001. II klase Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā 29.03.2018.

Vesera mešana junioriem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Maksims Korotkovs 35.95 5.000 L. Nagle Jelgavas BJSS 14.09.2001. II j. klase Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
2 Alans Daniels Paučs 34.08 6.000 V. Kumermane Ķekavas SS 16.07.2000. II j. klase E.Jekabsona kauss vesera mešanā 12.05.2018.

Desmitcīņa junioriem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Oļegs Kozjakovs 7663 (U18) V. Veļčinskis Aizkraukles NSS 13.01.2001. 1074 Meistars Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
2 Karims Ali 6636 (U18) A. Priževoits Ogres SC 16.01.2001. 917 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
3 Ralfs Ūdris 6177 (U18) R. Ravinskis, P. Karlivāns Valmieras BSS, Enterprise 25.08.2001. 847 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
4 Armands Aivis Gorbačovs 5939 (U20) Z. Karols Aizkraukles NSS 09.03.2000. 811 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.

100m juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Nora Ķigure 12.16 1.0 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 14.03.2001. 960 Meistarkandidāts Prezidenta Balva 15.06.2018. 19:30
2 Izabella Bogdanova 12.55 1.7 V. Lācis Lāča SS 09.05.2001. 885 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Rūta Kate Lasmane 12.66 0.2 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 865 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 28.07.2018.
4 Madara Lungeviča 12.79 1.5 L. Macarovska Vecumnieki 10.05.2001. 841 I klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
5 Elīna Oliņa 12.80 1.0 14.09.2000. 839 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
6 Luīze Velmere 12.97 1.0 V. Lācis Lāča SS 14.06.2001. 808 II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.

200m juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Luīze Dārta Sietiņa 24.99 -1.5 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. 943 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
2 Nora Ķigure 25.07 -1.5 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 14.03.2001. 935 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Kristīne Blaževiča 25.61 -0.8 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 886 I klase Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
4 Marija Medvedeva 25.67 1.0 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 881 I klase Prezidenta Balva 16.06.2018. 14:00

400m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marija Medvedeva 56.09 M. Lūse Auseklis, Valsugana 23.11.2000. 973 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Patricija Cīrule 57.25 L. Strekalovskis SS Arkādija, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 10.11.2001. 932 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Madara Lungeviča 58.67 L. Macarovska Vecumnieki 10.05.2001. 882 I klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
4 Katrīna Kamarūte 59.46 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 10.08.2000. 855 I klase Prezidenta Balva 15.06.2018. 19:05
5 Aļona Konstantinova 1:00.33 M. Lūse Auseklis 29.11.2000. 860 I klase Latvijas čempionāts telpās 17.02.2018.
6 Madara Kaire 1:00.42 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 823 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

800m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patricija Cīrule 2:06.37 L. Strekalovskis SS Arkādija, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 10.11.2001. 1051 Meistars Prezidenta Balva 15.06.2018. 17:40
2 Marta Kronberga 2:15.81 V. Lācis Lāča SS, Liesma SB 11.08.2000. 897 I klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.
3 Kristīne Blaževiča 2:18.88 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 849 I klase Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
4 Paula Sakne 2:21.11 A. Saņņikovs SS Arkādija 20.10.2001. 815 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

1500m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patricija Cīrule 4:31.88 L. Strekalovskis SS Arkādija, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 10.11.2001. 963 Meistarkandidāts Prezidenta Balva 16.06.2018. 13:10
2 Ilarija Ločmele 4:38.02 V. Krišāns, G. Bitītis Ludzas SS, MSĢ 01.07.2001. 936 I klase Latvijas čempionāts telpās 17.02.2018.
3 Anna Marija Petrakova 4:55.58 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 815 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
4 Sigita Priževoite 5:03.86 P. Stripkāns Rēzeknes BJSS 02.08.2000. 747 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

3000m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ilarija Ločmele 10:10.24 V. Krišāns, G. Bitītis Ludzas SS, MSĢ 01.07.2001. 900 I klase Baltijas U18 čempionāts 03.03.2018.
2 Anna Marija Petrakova 10:37.11 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 820 II klase Latvijas čempionāts telpās 17.02.2018.
3 Anželika Parfjonova 11:52.96 G. Kozireva Daugavpils ISVS 18.06.2001. 614 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
4 Magda Cigle 12:00.10 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 16.07.2000. 596 III klase Latvijas čempionāts telpās 17.02.2018.

5000m juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anna Marija Petrakova 18:41.5 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 773 II klase Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā 25.09.2018.
2 Anastasija Kondratjeva 23:27.2 A. Titovs LSSC 03.06.2000. 387 LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. 08.09.2018.
3 Līga Balode 24:46.9 12.03.2001. 303 VVK skriešanas seriāls, 27. posms 10.10.2018.

100m/b juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elīza Marija Kraule 13.93 1.6 76.20 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS, Valsugana 26.06.2001. Meistarkandidāts Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
2 Kristīne Blaževiča 13.98 1.8 76.20 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. Meistarkandidāts Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
3 Luīze Dārta Sietiņa 14.04 1.8 76.20 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 09.02.2001. Meistarkandidāts Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
4 Krista Sprūde 14.69 1.9 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 13.10.2001. I klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 18.05.2018.

400m/b juniorēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Madara Lungeviča 1:04.03 76.20 L. Macarovska Vecumnieki 10.05.2001. 907 I klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2018.
2 Madara Kaire 1:05.20 76.20 A. Priževoits Ogres SC 26.04.2000. 875 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Grieta Griezīte 1:05.30 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 09.08.2001. 873 I klase Schweinfurt International U18-Gala 16.06.2018.
4 Anastasija Ivanova 1:05.49 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 20.03.2000. 867 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

3000m/kav juniorēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Anna Marija Petrakova 11:39.63 76.20 S. Petrakova, S. Petrakovs Ilūkstes NSS, Gioiatletica 14.06.2000. 868 II klase Lietuvas kausa izcīņa 02.06.2018.
2 Magda Cigle 13:21.87 76.20 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 16.07.2000. 663 Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Laura Kazāka 13:29.06 76.20 Z. Kincis Ogres SC 12.09.2001. 650 Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem 27.05.2018.

Tāllēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 6.05 1.5 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1010 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Kristīne Blaževiča 5.95 1.9 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 988 Meistarkandidāts Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
3 Klinta Bļusina 5.93 2.0 A. Čākurs Tukuma SS 10.10.2000. 983 Meistarkandidāts Sportland kauss V posms 14.07.2018.
4 Kitija Paula Melnbārde 5.91 -0.8 V. Lācis Lāča SS 10.02.2001. 979 Meistarkandidāts Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2018.

Trīssoļlēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rūta Kate Lasmane 13.54 0.6 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars 17.12.2000. 1070 Meistars Pasaules U20 čempionāts 15.07.2018.
2 Luīze Opolā 12.36 0.9 A. Priževoits Ogres SC 23.04.2001. 951 I klase Prezidenta Balva 15.06.2018. 16:15
3 Zane Zemīte 12.32 0.0 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 947 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
4 Patrīcija Muravjova 11.98 0.0 I. Zālīte SS Arkādija, Valsugana 02.12.2000. 912 I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.

Augstlēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Zane Zemīte 1.79 A. Noris Jēkabpils SC, Jēkabpils SS 18.07.2001. 1013 Meistarkandidāts Biržu rajona atklātais čempionāts jauniešiem 10.05.2018.
2 Kristīne Blaževiča 1.72 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 11.12.2001. 945 I klase Eiropas U18 čempionāts 05.07.2018.
3 Frederika Rūmniece 1.72 J. Petrovičs, A. Kronbergs SS Spars, Valsugana 04.05.2000. 945 I klase Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" 15.12.2018.
4 Elīza Marija Kraule 1.69 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS, Valsugana 26.06.2001. 916 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 27.01.2018.

Kārtslēkšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sonija Aškinezere 3.40 A. Obižajevs Rīga 17.04.2001. 777 Meistarkandidāts Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
2 Ērika Jēkabsone 3.05 I. Stukule Kuldīgas SS 03.05.2000. 672 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
3 Amanda Skultaite 2.40 R. Maķevics Bauskas BJSS 17.07.2001. 479 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.

Lodes grūšana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Luīze Opolā 14.26 3.000 A. Priževoits Ogres SC 23.04.2001. I klase Baltijas U18 čempionāts 03.03.2018.
2 Nikola Ozola 13.77 3.000 A. Priževoits Ogres SC 02.02.2001. II klase Baltijas U18 čempionāts 03.03.2018.
3 Laura Dūma 12.82 3.000 A. Krauklīte, A. Austrups Madonas BJSS, MSĢ 26.02.2001. II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 27.01.2018.
4 Beatrise Radze 12.82 3.000 E. Lācis BJC "Laimīte" 26.02.2001. Rīgas čempionāts U18 jaunatnei 23.02.2018.

Šķēpa mešana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Nikola Ozola 48.12 600.000 A. Priževoits Ogres SC 02.02.2001. 858 Meistarkandidāts Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 04.05.2018.
2 Veronika Lisovska 47.43 500.000 L. Krūkliņa Valkas BJSS 25.03.2001. Meistarkandidāts Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 17.06.2018.
3 Signe Vilhovika 46.52 600.000 G. Kļaviņš Salaspils SS 30.08.2000. 829 I klase Latvijas Ziemas čempionāts šķēpa mešanā 16.03.2018.
4 Krista Sprūde 45.56 500.000 D. Stumbre Liepājas SSS 13.10.2001. Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

Diska mešana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Rota Rulle 42.14 1.000 I. Grava, V. Smoča Rūjienas SS, MSĢ, Valmieras VK 27.09.2000. 744 I klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
2 Aivita Smiļģe 37.30 1.000 I. Eversone SS Arkādija 20.10.2000. 655 II klase Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā 13.06.2018.
3 Ieva Šēra 34.23 1.000 D. Stumbre Liepājas SSS, Valsugana 24.07.2000. 599 III klase IAAF jauno vieglatlētu diena 12.05.2018.
4 Samanta Čunčule 32.26 1.000 A. Zeile Olaines VK 11.11.2001. 563 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

Vesera mešana juniorēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Laura Feldmane 51.83 3.000 J. Kolidzejs SS Arkādija 21.04.2001. I klase Salaspils pavasaris 2018 - vesera mešanas sacensības 19.05.2018.
2 Kristiāna Poļakova 50.72 3.000 I. Znūtiņa Salaspils SS 06.02.2001. I klase Salaspils pavasaris 2018 - vesera mešanas sacensības 19.05.2018.
3 Kristīne Iščerjakova 41.59 4.000 Salaspils SS 30.08.2000. 636 I klase Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 19.04.2018.
4 Ance Ziedāne 39.72 3.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 18.12.2001. II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

Septiņcīņa juniorēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Katrīna Grigoroviča 5041 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 01.01.2000. 888 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 18.05.2018.
2 Amanda Savicka 5015 R. Maķevics Bauskas BJSS, Valsugana 29.12.2000. 883 Meistarkandidāts Daudzcīņas sacensības Rakverē 14.08.2018.
3 Rebeka Ozolniece 4495 D. Stumbre Liepājas SSS 15.06.2000. 783 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
4 Terēze Gipsle 4162 D. Stumbre Liepājas SSS 27.01.2000. 720 I klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 18.05.2018.