Latvijas izlases kandidāti

100m jauniešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Stepans Kolontajs 11.03 0.0 M. Ārente SS Arkādija 03.12.2002. 877 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
2 Ginters Ķelps 11.55 -1.5 G. Markss Smiltenes SC 23.09.2003. 731 II klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
3 Artūrs Isajevs 11.60 1.6 A. Fomenko Jelgavas BJSS 30.08.2002. 718 II klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
4 Daniels Balaboskins 11.62 0.6 A. Domaņins Daugavpils ISVS 17.01.2002. 712 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
5 Aleksandrs Korčagins 11.65 1.6 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 12.07.2002. 704 II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
6 Artūrs Šķesters 11.77 1.6 G. Blūmiņa, A. Strenga Siguldas Sporta skola 02.07.2002. 673 II klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.

200m jauniešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Matīss Gržibovskis 23.22 -0.5 I. Puķīte, G. Bitītis Lielvārdes SC, MSĢ 15.12.2003. 766 II klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
2 Stepans Kolontajs 23.25 2.0 M. Ārente SS Arkādija 03.12.2002. 762 II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
3 Kārlis Degins 23.50 -0.5 A. Koziča Ķekavas SS 13.08.2003. 731 II klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
4 Dmitrijs Ļašenko 23.58 1.0 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 721 II klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2018.

400m jauniešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dmitrijs Ļašenko 50.64 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. 821 First-class Baltic U18 Team Championships 02.08.2018.
2 Jānis Etjantens 52.56 G. Bitītis, M. Gerke Valkas BJSS, MSĢ 10.05.2003. 713 Second-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
3 Aleksis Belovs 52.62 V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu BJSS, MSĢ 13.09.2002. 710 Second-class Sportland CUP 17.05.2018.
4 Ralfs Lipenīts 53.27 A. Noris Jēkabpils SS 09.07.2002. 675 Second-class Riga championships 06.07.2018.
5 Aleksandrs Korčagins 53.59 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 12.07.2002. 659 Second-class Sportland CUP 14.07.2018.
6 Jānis Silavs 53.60 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis 23.06.2002. 658 Second-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.

800m jauniešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mareks Meženiks 1:59.60 V. Aleksejevs, J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 08.04.2002. 770 II klase Šiaulių ir Panevėžio miestų čempionatai ir jaunimo pirmenybės, Panevėžio jaunių pirmenybės. 12.06.2018.
2 Jegors Ivanovs 2:03.61 L. Strekalovskis SS Arkādija 18.09.2002. 675 II klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
3 Sandis Vosekalns 2:03.74 M. Lūse Auseklis 25.03.2002. 672 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 28.07.2018.
4 Edvards Francs 2:03.86 A. Ķirsis Limbažu un Salacgrīvas NSS 30.10.2002. 669 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

1500m jauniešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mareks Meženiks 4:15.8 V. Aleksejevs, J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 08.04.2002. 678 II klase Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. 27.05.2018.
2 Jegors Ivanovs 4:16.45 L. Strekalovskis SS Arkādija 18.09.2002. 704 II klase Latvijas čempionāts telpās 17.02.2018.
3 Lauris Lapsa 4:21.95 V. Mezītis Gulbenes BJSS 22.02.2002. 615 III klase Atlases sacensības ISF J.Humberta kauss vieglatlētikā 02.10.2018.
4 Arsenijs Kadiševs 4:22.25 L. Strekalovskis SS Arkādija 28.03.2002. 612 III klase Sportland kauss III posms 17.05.2018.

3000m jauniešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mareks Meženiks 9:29.00 V. Aleksejevs, J. Hadakova Daugavpils NSS, VK Olimpija 08.04.2002. 611 II klase Baltijas U18 čempionāts 03.03.2018.
2 Arsenijs Kadiševs 9:41.39 L. Strekalovskis SS Arkādija 28.03.2002. 556 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
3 Lauris Lapsa 9:49.23 V. Mezītis Gulbenes BJSS 22.02.2002. 512 III klase Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā 26.05.2018.
4 Artjoms Sitņuks 9:59.1 V. Goļinskis Liepājas SSS 05.06.2003. 482 III klase Baltijas rudens 23.11.2018.

110m/b jauniešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristiāns Lauva 15.28 -2.4 83.80 R. Maķevics Bauskas BJSS 28.01.2003. I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 15.42 1.1 91.40 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
3 Kristaps Sunteiks 15.52 1.1 91.40 R. Maķevics Bauskas BJSS 21.06.2002. II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
4 Gvido Miezers 15.58 1.9 83.80 D. Vizule Dartija 10.05.2003. II klase Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.

300m/b jauniešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Kristiāns Lauva 40.39 76.20 R. Maķevics Bauskas BJSS 28.01.2003. I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Gvido Miezers 41.40 76.20 D. Vizule Dartija 10.05.2003. II klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
3 Kristiāns Šulcs 44.30 83.80 V. Mezītis Gulbenes BJSS 01.01.2002. Atlases sacensības ISF J.Humberta kauss vieglatlētikā 02.10.2018.
4 Rihards Bucenieks 44.39 76.20 L. Līcīte Madonas BJSS 27.02.2003. Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.

400m/b jauniešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Dmitrijs Ļašenko 55.28 83.80 V. Goļinskis Liepājas SSS, Enterprise 06.06.2002. Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
2 Ralfs Lipenīts 56.36 83.80 A. Noris Jēkabpils SS 09.07.2002. IAAF jauno vieglatlētu diena 12.05.2018.
3 Aleksis Belovs 58.16 83.80 V. Grigorjevs, G. Bitītis Līvānu BJSS, MSĢ 13.09.2002. Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
4 Renāts Lācis 1:01.80 83.80 M. Urtāns, R. Parandjuks Cēsu PSS 30.12.2002. Sportland kauss IV posms 07.06.2018.

2000m/kav jauniešiem

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Lapiņš 6:40.83 91.40 A. Saņņikovs SS Arkādija, SS Arkādija 27.06.2002. 687 II klase Baltijas U18 komandu čempionāts 02.08.2018.
2 Artjoms Sitņuks 6:50.63 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 05.06.2003. Sportland kauss III posms 17.05.2018.
3 Matīss Sisenis 6:53.17 91.40 D. Vizule Dartija 24.03.2002. 623 III klase IAAF jauno vieglatlētu diena 12.05.2018.
4 Niks Lagzdiņš 6:54.09 76.20 A. Žeimunds, D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS 17.02.2003. Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.

Tāllēkšana jauniešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Artūrs Ignatjevs 7.05 0.0 J. Ostaševs, A. Vengra Ludzas SS 15.03.2002. 933 I klase Krāslavas Ss sacensības U-20, U-18 un U-16 20.01.2018.
2 Edvīns Hadakovs 6.76 0.0 D. Hadakovs, J. Hadakova Daugavpils NSS, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG 03.07.2003. 871 I klase Latvijas U16 čempionāts 24.02.2018.
3 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 6.54 0.0 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. 824 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 27.01.2018.
4 Kristaps Sunteiks 6.23 1.0 R. Maķevics Bauskas BJSS 21.06.2002. 759 II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.

Trīssoļlēkšana jauniešiem

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Aleksandrs Korčagins 13.14 0.0 J. Iļjušina-Pavlova SS Arkādija 12.07.2002. 760 III klase Rīgas čempionāts 09.02.2018.
2 Aleksejs Livickis 12.70 0.0 D. Hadakovs Daugavpils NSS 20.05.2002. 715 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
3 Mariuss Linards Vizbulis 12.66 1.2 A. Čākurs Tukuma SS 11.08.2003. 710 III klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
4 Patriks Klāvs Rudzāts 12.51 1.6 M. Lūse Auseklis 09.02.2002. 695 III klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.

Augstlēkšana jauniešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Mārtiņš Konošonoks 1.86 J. Markevičs, A. Titovs Daugavpils ISVS 17.04.2002. 792 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
2 Dāvis Helmuts Ceļmals 1.85 Z. Gulbis Madonas BJSS 25.01.2003. 784 II klase Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. 29.11.2018.
3 Jegors Gerasimovs 1.82 V. Grigorjevs, A. Eikens Līvānu BJSS, MSĢ 30.03.2003. 758 Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā 27.01.2018.
4 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 1.81 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. 749 II klase Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās 10.03.2018.

Kārtslēkšana jauniešiem

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Jurijs Avsiščers 4.22 A. Obižajevs Preiļu BJSS 01.02.2002. 785 First-class Sacensības Pērnavā 19.08.2018.
2 Uvis Pošeika 4.08 I. Kairišs Balvu SS 17.05.2002. 748 Second-class Baltic U18 Team Championships 02.08.2018.
3 Emīls Līdaka 3.60 I. Stukule Kuldīgas SS 18.12.2002. 622 Second-class Baltijas rudens 23.11.2018.
4 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 3.20 A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. 517 Third-class Baltic championships combined events 10.03.2018.

Lodes grūšana jauniešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Jēkabs Tomsons 15.62 4.000 R. Turka, G. Gailītis Limbažu un Salacgrīvas NSS, MSĢ 25.02.2002. Limbažu, Salacgrīvas, Alojas novadu skolēnu sporta spēles. Vieglatlētika "A", "B", "C" grupas 08.05.2018.
2 Jēkabs Priekulis 15.06 4.000 D. Lodiņš Ventspils nov. BJSS 13.10.2003. II klase Manēžas kauss 2018 07.12.2018.
3 Sandis Šaškovs 14.91 5.000 D. Vizule Dartija 23.01.2002. III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
4 Artis Čakšs 14.34 5.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ, Enterprise 25.01.2002. III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.

Šķēpa mešana jauniešiem

# Athlete Result Tool Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Dāvis Krauklis 69.23 700.000 G. Markss Smiltenes SC 10.05.2002. Candidate for master Winter Latvian championships Javelin throwing 16.03.2018.
2 Artis Čakšs 68.82 700.000 A. Vaivads Jelgavas SC, MSĢ, Enterprise 25.01.2002. Candidate for master Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 28.06.2018. 16:00
3 Edvards Sarķis 51.24 700.000 I. Kairišs Balvu SS 20.04.2002. Third-class Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 29.04.2018.
4 Ričards Daniels Tomass 47.81 600.000 Ģ. Ločmelis Liepājas raj. SS 05.08.2003. First-class junior Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" 02.06.2018.

Diska mešana jauniešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lauris Krists Lūsis 44.91 1.000 M. Gerke, G. Gailītis Valkas BJSS, MSĢ 17.10.2003. III klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
2 Kristiāns Lauva 40.66 1.000 R. Maķevics Bauskas BJSS 28.01.2003. I j. klase Marijampoles čempionāts jauniešiem 02.10.2018.
3 Viktors Žeikars 39.61 1.000 I. Roziņš Jelgavas SC 17.04.2003. I j. klase Rokiškis 2018 09.05.2018.
4 Roberts Sorokins 37.73 1.000 A. Lancmane Kuldīgas SS 15.07.2003. I j. klase Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.

Vesera mešana jauniešiem

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Makars Korotkovs 69.90 5.000 I. Sokolovs Salaspils SS, Enterprise 08.03.2002. Meistarkandidāts Rudens dienas vieglatlētikā 14.09.2018.
2 Leons Juris Viesiņš 52.43 4.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 25.03.2003. I j. klase Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U16, U14 17.05.2018.
3 Viktors Žeikars 49.92 4.000 I. Roziņš Jelgavas SC 17.04.2003. I j. klase Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
4 Nils Muraška 49.55 5.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 07.03.2002. III klase Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.

Desmitcīņa jauniešiem

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Uvis Pošeika 5875 (U18) I. Kairišs Balvu SS 17.05.2002. 802 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
2 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 5675 (U18) A. Austrups, N. Čakova Jūrmalas SS 27.08.2002. 772 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
3 Kristaps Sunteiks 5361 (U18) R. Maķevics Bauskas BJSS 21.06.2002. 725 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
4 Kristiāns Lauva 4965 (U16) R. Maķevics Bauskas BJSS 28.01.2003. 666 III klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.

100m jaunietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Paula Katrīna Skalberga 12.18 1.7 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 956 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
2 Māra Anna Zīverte 12.53 1.0 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 889 I klase Prezidenta Balva 15.06.2018. 19:30
3 Sonora Sergejeva 12.58 -0.7 D. Mankusa Saldus SS 18.03.2003. 880 I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
4 Kristīne Grīnberga 12.65 1.7 I. Stukule Kuldīgas SS 30.04.2002. 867 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
5 Amanda Hilda Gromova 12.77 1.2 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 845 I klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
6 Daniela Kalniņa 12.79 1.7 R. Turka Limbažu un Salacgrīvas NSS 29.10.2002. 841 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

200m jaunietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Paula Katrīna Skalberga 24.82 -1.5 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 958 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
2 Amanda Hilda Gromova 25.36 -1.5 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 909 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Māra Anna Zīverte 25.50 1.5 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 896 I klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
4 Kristīne Grīnberga 25.70 1.8 I. Stukule Kuldīgas SS 30.04.2002. 878 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

400m jaunietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Patrīcija Sarmule 56.40 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 962 Candidate for master Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” 25.05.2018.
2 Māra Anna Zīverte 58.54 L. Nagle Jelgavas BJSS, Valsugana 18.12.2002. 887 First-class Sportland CUP 07.06.2018.
3 Anete Mirdza Rutka 59.07 V. Mezītis Gulbenes BJSS 23.03.2002. 868 First-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.
4 Amanda Hilda Gromova 59.17 D. Vizule Dartija 14.12.2002. 865 First-class Sportland CUP 07.06.2018.
5 Marta Ločmele 59.22 M. Lūse Auseklis, Gioiatletica 06.07.2002. 863 First-class Latvian championships 28.07.2018.
6 Simona Prikule 59.37 J. Tarasova Viļānu NSS 31.01.2003. 858 First-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.

800m jaunietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Patrīcija Sarmule 2:12.34 V. Lācis Lāča SS 29.08.2002. 952 I klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
2 Marta Ločmele 2:16.46 M. Lūse Auseklis, Gioiatletica 06.07.2002. 886 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 28.07.2018.
3 Alvīne Henriete Auziņa 2:19.28 I. Zālīte SS Arkādija 30.08.2002. 843 I klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 28.07.2018.
4 Kamilla Vanadziņa 2:20.17 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 829 I klase Sportland kauss III posms 17.05.2018.

1500m jaunietēm

# Athlete Result Athlete's coach Athlete's organisation D.o.b. IAAF Class Event Date
1 Kamilla Vanadziņa 4:42.38 L. Strekalovskis SS Arkādija 03.10.2003. 889 First-class Baltic state U16 and U20 Team Championships 21.07.2018.
2 Alvīne Henriete Auziņa 4:49.88 I. Zālīte SS Arkādija 30.08.2002. 838 Second-class Riga championships 06.07.2018.
3 Estere Vīksne 5:12.74 G. Blūmiņa, A. Strenga Siguldas Sporta skola 19.08.2002. 692 Third-class Latvian U18 and U20 championships 21.06.2018.
4 Adriana Sanija Kreitenberga 5:15.94 G. Bitītis, A. Ješkins MSĢ, Ādažu BJSS 03.01.2003. 672 Third-class Latvian U16 Championships 29.06.2018.

3000m jaunietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Alvīne Henriete Auziņa 11:24.89 I. Zālīte SS Arkādija 30.08.2002. 687 II klase Baltijas U18 čempionāts 03.03.2018.
2 Paula Lucāne 11:54.72 G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 21.12.2003. 597 III klase Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.
3 Daniela Keita Lielupe 12:05.97 A. Krauklītis Madonas BJSS 15.10.2002. 570 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
4 Anastasija Karnilova 12:12.15 D. Hadakovs Daugavpils NSS 03.12.2002. 555 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.

100m/b jaunietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marta Marksa 14.52 0.3 76.20 G. Markss Smiltenes SC 06.07.2002. Meistarkandidāts Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
2 Emmija Ivule 15.09 1.2 76.20 A. Koziča Ķekavas SS 30.05.2003. I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
3 Amanda Radava 15.09 1.0 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 16.07.2002. Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām 25.05.2018.
4 Patrīcija Ozoliņa 15.26 0.1 A. Bebris, A. Austrups Alūksnes BJSS, MSĢ 20.06.2002. Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā 26.05.2018.

300m/b jaunietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Emmija Ivule 45.42 76.20 A. Koziča Ķekavas SS 30.05.2003. I klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Viktorija Popovičeva 47.89 76.20 G. Kozireva Daugavpils ISVS 27.12.2003. II klase Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.
3 Alise Krīgere 50.03 76.20 S. Ziediņa Siguldas Sporta skola 24.09.2003. II klase Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.
4 Viktorija Jevdokimova 50.61 76.20 D. Hadakovs Daugavpils NSS, Gioiatletica 27.12.2002. III klase Atlases sacensības ISF J.Humberta kauss vieglatlētikā 02.10.2018.

400m/b jaunietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Amanda Radava 1:05.92 76.20 D. Stumbre Liepājas SSS 16.07.2002. 856 I klase Rīgas čempionāts 06.07.2018.
2 Amina Askarova 1:07.03 76.20 V. Goļinskis Liepājas SSS 26.01.2002. 827 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Viktorija Jevdokimova 1:07.87 76.20 D. Hadakovs Daugavpils NSS, Gioiatletica 27.12.2002. 805 II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.
4 Sonora Pētersone 1:09.18 76.20 B. Kaufmane Valmieras BSS 25.06.2002. 771 II klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.

2000m/kav jaunietēm

# Sportists Rezultāts Barjeras Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Estere Vīksne 7:57.43 76.20 G. Blūmiņa, A. Strenga Siguldas Sporta skola 19.08.2002. 729 III klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
2 Daido Dagne Brūvere 8:01.19 76.20 R. Parandjuks, M. Urtāns Cēsu PSS 29.08.2002. 715 I j. klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 21.06.2018.
3 Līva Skoreja 8:15.58 76.20 M. Pūpola Liepājas raj. SS 06.01.2003. 665 I j. klase Sportland kauss IV posms 07.06.2018.
4 Daniela Keita Lielupe 8:19.58 76.20 A. Krauklītis Madonas BJSS 15.10.2002. 651 I j. klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai 18.05.2018.

Tāllēkšana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Sonora Sergejeva 5.88 1.3 D. Mankusa Saldus SS 18.03.2003. 973 Meistarkandidāts Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.
2 Paula Katrīna Skalberga 5.65 0.0 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 923 I klase Rīgas čempionāts 09.02.2018.
3 Marta Sīviņa 5.40 0.0 A. Priževoits Ogres SC 03.10.2003. 869 II klase Latvijas U16 čempionāts 24.02.2018.
4 Darja Sopova 5.36 0.0 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 860 II klase Rīgas čempionāts U18 jaunatnei 23.02.2018.

Trīssoļlēkšana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Vējš Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Olga Ignatjeva 12.25 1.4 D. Hadakovs Daugavpils NSS, Enterprise 08.02.2002. 940 I klase Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. 27.05.2018.
2 Paula Katrīna Skalberga 11.91 0.0 M. Lūse, D. Vinogradovs Auseklis, Gioiatletica 18.05.2002. 905 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.
3 Emīlija Mariševa 10.97 0.0 M. Ārente SS Arkādija 28.08.2002. 811 III klase Rīgas čempionāts U18 jaunatnei 23.02.2018.
4 Ērika Līna Rivseniece 10.67 0.0 A. Krauklītis Madonas BJSS 22.10.2003. 781 III klase Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) 26.01.2018.

Augstlēkšana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Lāsma Zemīte 1.76 A. Raubišķis, J. Knodze Jēkabpils SS 08.05.2003. 984 Meistarkandidāts Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
2 Elīna Tumša 1.69 A. Raubišķis Jēkabpils SS 08.09.2003. 916 I klase Biržu rajona atklātais čempionāts jauniešiem 10.05.2018.
3 Krista Brasla 1.65 I. Stukule Kuldīgas SS 07.03.2002. 878 I klase Manēžas kauss 2018 07.12.2018.
4 Darja Sopova 1.61 A. Kronbergs, J. Petrovičs SS Spars 18.02.2002. 840 II klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām 25.05.2018.
5 Dagnija Upeniece 1.60 A. Noris, A. Raubišķis Jēkabpils SS 23.05.2002. 830 II klase Sacensības Minskā "Atlēts" 03.03.2018.
6 Alise Annija Daugule 1.60 A. Rolmanis, G. Teko Limbažu un Salacgrīvas NSS 05.01.2002. 830 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts 02.02.2018.

Kārtslēkšana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Ērika Līna Rivseniece 2.70 A. Krauklītis Madonas BJSS 22.10.2003. 567 III klase Latvijas U16 čempionāts 24.02.2018.
2 Evelīna Ermane Marčenko 2.55 I. Izotovs SS Arkādija 18.02.2003. 523 III klase Sportland kauss II posms 02.03.2018.
3 Rinalda Hanarina 2.00 Z. Ribuša Alūksnes BJSS 15.12.2003. 362 II j. klase Latvijas U16 čempionāts 24.02.2018.
4 Annika Elizabete Upīte NM L. Nagle Jelgavas SC 24.10.2003. Latvijas U16 čempionāts 24.02.2018.

Lodes grūšana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elva Vestarta 13.21 3.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. II klase European Kids Athletics Games 2018 10.09.2018.
2 Ieva Annija Stepiņa 13.18 3.000 I. Matīss, A. Vaivads Kandavas BJSS, MSĢ 14.05.2002. Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 10.07.2018.
3 Vineta Krūmiņa 12.56 3.000 M. Urtāns Cēsu PSS 15.05.2003. II klase Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts 21.07.2018.
4 Katrīna Skujiņa 12.30 3.000 Z. Kincis Ogres SC 12.02.2002. II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.

Šķēpa mešana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Marija Svistuna 48.08 500.000 S. Paipals-Šulcs SS Spars 02.07.2002. Meistarkandidāts Kurzemes kausu izcīņa šķēpa mešanā 27.04.2018.
2 Ieva Annija Stepiņa 47.90 500.000 I. Matīss, A. Vaivads Kandavas BJSS, MSĢ 14.05.2002. Meistarkandidāts Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 28.06.2018. 14:30
3 Elva Vestarta 47.25 400.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. I klase Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 17.06.2018.
4 Annika Elizabete Upīte 44.98 400.000 L. Nagle Jelgavas SC 24.10.2003. II klase Jāņa Lūša balvu izcīņa šķēpa mešanā 10.08.2018.

Diska mešana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elza Elizabete Stīpniece 36.32 1.000 A. Jansons, V. Smoča Talsu SS, MSĢ 13.07.2002. 637 II klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
2 Vineta Krūmiņa 36.17 1.000 M. Urtāns Cēsu PSS 15.05.2003. 635 II klase Latvijas U16 čempionāts 29.06.2018.
3 Elva Vestarta 33.02 1.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. 577 III klase Sportland kauss V posms 14.07.2018.
4 Oksana Vasiļjeva 32.68 1.000 S. Petrakovs, S. Petrakova Ilūkstes NSS, MSĢ 01.11.2002. 571 III klase Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās 25.06.2018.

Vesera mešana jaunietēm

# Sportists Rezultāts Rīks Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Elva Vestarta 51.25 3.000 I. Roziņš Jelgavas SC 08.12.2003. I klase Vesera mešanas sacensības "Rudens 2018" 10.11.2018.
2 Kate Gulbe 48.28 3.000 M. Holsts Aizkraukles NSS 26.02.2003. I klase Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U16, U14 17.05.2018.
3 Liāna Roze 40.12 3.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 28.02.2002. Latvijas Ziemas čempionāts vesera mešanā 25.03.2018.
4 Dana Fedotova 30.28 3.000 Z. Karols Aizkraukles NSS 11.10.2002. I j. klase Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 10.05.2018.

Septiņcīņa jaunietēm

# Sportists Rezultāts Sportista treneris Sportista organizācija Dz. d. IAAF Klase Sacensības Datums
1 Simona Prikule 4256 (U16) J. Tarasova Viļānu NSS 31.01.2003. 738 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
2 Katrīna Skujiņa 4162 (U18) Z. Kincis Ogres SC 12.02.2002. 720 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
3 Patrīcija Ozoliņa 4093 (U18) A. Bebris, A. Austrups Alūksnes BJSS, MSĢ 20.06.2002. 707 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.
4 Marta Sīviņa 4018 (U16) A. Priževoits Ogres SC 03.10.2003. 693 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās 09.06.2018.