European Athletics Championships (0)

Period: 25/08/2020 - 30/08/2020 Location: Paris, France
Regulation Timetable

Kvalificēšanās normatīvi


Kvalifikācijas noteikumi

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 3 dalībnieki no valsts.
  • Eiropas čempionātam ir noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde.
  • Kvalifikācijas normatīvi izpildāmi no 2019. gada 1. janvāra līdz 2020. gada 17. augustam.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 3 sportisti vienā disciplīnā,  tad atlases kritērijs ir 3 augstākās vietas World Athletics pasaules rangā uz 17.08.2020.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2020. gadā vasaras sezonā.
  • Sportists un sportista treneris var pretendēt uz LVS līdzfinansējumu, ja sportists uz kvalifikācijas izpildes pēdējo dienu ir Top 30 Eiropā pēc rezultāta (skaitot 3 sportistus no katras valsts).
  • Lai pretendētu uz LVS līdzfinansējumu pusmaratona distancē sportistiem jāsasniedz šādi rezultāti sertificētā distancē (rezultāti pielīdzināti zemākajiem kvalifikācijas normatīviem pēc IAAF punktu tabulām):
      - Vīrieši 1:03:26
      - Sievietes 1:16:36
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmā “I Run Clean.
  • Obligāta Eiropas Veselības Apdrošināšanas Karte (EVAK).
  • Obligātais starts Valsts Prezidenta balvas izcīņā, ja sportists tiek iekļauts komandas sastāvā.
  • LVS valde ar īpašu lēmumu var atbrīvot no dalības Valsts Prezidenta balvas izcīņā.
  • Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību Eiropas čempionātā.
  • Par dalību sacensībās lemj Treneru komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Izpildes datums Treneris
Līga Velvere 800m 2:02.50 2:01.10 12.02.2019 J.Beļinskis
Līna Mūze Šķēpa mešana 58.00 64.87 18.05.2019 K.Kinnunen
Rolands Štrobinders Šķēpa mešana 80.50 83.15 21.05.2019 M.Štrobinders
Madara Palameika Šķēpa mešana 58.00 63.22 21.06.2019 G.Palameiks
Laura Ikauniece Daudzcīņa 5850 6518 22.06.2019 A.Nazarovs
Gunta Vaičule 200m 23.35 23.08 05.07.2019 E.Krūms
Sindija Bukša 200m 23.35 23.24 11.07.2019 M.Lūse
Gatis Čakšs Šķēpa mešana 80.50 83.72 27.07.2019 A.Vaivads
Jānis Leitis 400m 46.40 46.23 10.08.2019 U.Kurzemnieks
Maksims Sinčukovs 400m/b 50.70 49.83 10.08.2019 V.Beļikovs
Mareks Ārents Kārtslēkšana 5.60 5.61 17.08.2019 M.Ārents
Anete Kociņa Šķēpa mešana 58.00 61.10 24.08.2019 V.Eiduka
Elvijs Misāns Trīssoļlēkšana 16.60 16.71 30.08.2019 M.Lūse
Karīna Helmane-Soročenkova Pusmaratons 1:16:36 1:16:13 15.09.2019 A.Bondarevs